لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد؛ لوگویی برای تمام محصولات

0
۸
لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد؛ لوگویی برای تمام محصولات

لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شده است که ازحالت روباه آتشین به یک لوگوی کلی تر تبدیل شده که نشان می دهد این نام تجاری اکنون چیزی بیشتر از یک مرورگر است.

لوگوهای جدید محصولات دیگر

موزیلا محصولات دیگری مانند مدیریت رمز عبور Lockwise ، سرویس اشتراک گذاری فایل خصوصی و ابزارهای امنیتی مانند Firefox Monitor، و … داشته که نام تجاری موزیلا را بیش از پیش گسترش داده اند. به همین خاطر کارشناسان این شرکت با چالش نام تجاری و لوگو مواجه بودند و جای تعجب نیست که این سازمان در تلاش برای آرم های جدید و به روز رسانی برند فایرفاکس است. طراحان موزیلا به این موضوع اشاره کردند که لوگوی جدیدی برای یک خانواده بزرگتر نیاز است. بر این اساس، یک کره زمین همراه با یک روباه در اطراف آن نمی تواند نشان دهنده تمام محصولات فایرفاکس باشد.

پیام لوگوی جدید فایرفاکس چیست؟

این شرکت در اعلانیه خود درباره این که ایده این لوگوی چنین می گوید که یک اقدام ریشه ای در مورد خوش بینی در خصوص آینده اینترنت را با این لوگو را القا می کنیم. پیام شفافیت و چشم انداز جهانی برند ما، پشتیبانی از زبان های مختلف و تلاش برای انعکاس همه جانبه نیز در این لوگو  نیز رسانده می شود.پیام لوگوی جدید فایرفاکس چیست؟

باز طراحی آیکون های جدید

لوگوی جدید فایرفاکس کمتر شبیه به یک روباه بوده و در همین راستا می توان آن را برای محصولات متنوع مورد استفاده قرار داد که از هدف طراحان تبعیت می کند. آیکون‌های جدیدی بازطراحی ‌شده برای نام تجاری فایرفاکس از رنگ ‌های جدید، طرح‌ ها و شکل‌ه ای جدید و همچنین با الگوی مدرنی طراحی شده ‌اند. تیم تخصصی موزیلا که روی این موضوع به ‌صورت متمرکز کار می‌ کند، معتقد است که از رنگ ‌های در دسترس و از نوع استاندارد برای طراحی لوگوی برند استفاده شده است تا در همه ‌جا قابل استفاده باشد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از