بدنه چرمی را فراموش کنید و لپ تاپ چوبی HP را دریابید!

بدنه چرمی را فراموش کنید و لپ تاپ چوبی HP را دریابید!
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت HP که به ساخت لپ تاپ هایی از مواد غیر معمول مانند چرم و شیشه شهرت دارد، اکنون در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۹ از لپ تاپ چوبی خود رونمایی کرد.

اچ پی اعلام کرده است که علیرغم سخت بودن روند طراحی و ساخت، بخشی عمده ای از این لپ تاپ را با چوب ساخته است. خط تولید لپ تاپ سری HP Envy wood line به گونه ای ساخته شده است که لایه نازکی از چوب را روی اجسام فلزی خود دربرگرفته است. البته تنها قسمتی که دستان کاربر رویش قرار می گیرد (یعنی محل استراحت دست ها، پد لمسی و حتی ریدر اثر انگشت) از چوب ساخته شده و دیگر بخش های این لپتاپ فلزی هستند. موضوعی که باعث می شود اگر در لپ تاپ بسته باشد به هیچ عنوان متوجه استفاده از چوب در بدنه آن نشوید.

انتخاب رنگ چوب های مختلف

یک نکته جذاب دیگر در مورد این لپ تاپ این است که با توجه به طبیعی بودن چوب های به کار رفته در طراحی این لپ تاپ چوبی HP، هر کدام از آنها بافت متفاوتی دارند. بنابراین کاربران می توانند در انتخاب این لپ تاپ، گزینه های مختلف جنس چوب گردو و رنگ هایی مانند گردویی، طوسی کمرنگ و سفال سفید سرامیکی را پیش رو دارند. رنگ های سفید و نقره ای این لپ تاپ از درختی به نام توس تهیه شده است. اچ پی اعلام کرده است که این چوب ها از منابع پایدار و سازگار با محیط زیست به دست آمده است.

سازگاری با اکسسوری ها

لپ تاپ های HP Envy جدید ممکن است با اکسسوری ها و لوازم جانبی جدیدی که این شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۹ عرضه می کند، سازگار باشد. در همین راستا اچ پی پک های شارژی برای لپ تاپ های سری Envy خود تدارک دیده است که همه دارای یک بخش RFID و یک بخش فنی برای شارژ کردن است. همه این پک های شارژ به رنگ مشکی هستند  و HP تا کنون در مورد قیمت آنها اظهار نظری نکرده است.لپ تاپ چوبی HP

اچ پی لپ تاپ های چوبی خود را در مدل های ۲۰۱۹ خود یعنی HP Envy 13, HP Envy 17, HP Envy x360 13 and HP Envy x360 15. عرضه خواهد کرد. برخی از افراد ممکن است فکر کنند که پوشش چوب روی لپ تاپ یک نوآوری گران قیمت، با این حال اچ پی پیش از این با مدل هایی مانند Spectre Folio نشان داده است توانایی ساخت لپ تاپ هایی جذاب و مطلوب از مواد ارگانیک را دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار