لیفت، دانش اموزان را رایگان جابجا میکند

کالاسودا – شرکت لیفت به عنوان یکی از بزرگ ترین رقبای اوبر ، قصد دارد با سرویس حمایتی جدید خود دیدگاه های مردمی در خصوص خودروهای خود را تغییر دهد .

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از سی نت این سرویس با هدف حمایت از دانش آموزان و دانشجویانی طراحی شده که قصد دارند در ایالات متحده فاصله مدرسه و آموزشگاه تا خانه را طی کنند .

مدتی پیش ، بنیانگذاران لیفت در نامه ای به سازمان های رسمی ایالات متحده اعلام کردند ، قصد دارند طرحی رایگان را برای حمایت از دانش آموزان به راه اندازند که از طریق آن، امنیت رفت و آمد افراد تامین شود .

اما ماجرای این طرح دقیقا چیست ؟

طی ماه گذشته ، یکی از مدارس ایالات متحده حمله تیراندازی دانش آموزی را تجربه کرد که تعداد زیادی از همکلاسی های خود را کشت و یا مجروح کرد. پس از این اتفاق بسیاری از والدین ابراز نگرانی کردند که نمی توانند فرزندان خود را به راحتی رها کنند تا به تنهایی به مدرسه بروند و حتی به سرویس های مدرسه نیز اعتماد ندارند.

شرکت لیفت نیز این فرصت را غنیمت شمرد و تصمیم گرفت برای جلب نظر مثبت مخاطبان اوبر به سمت خود ، از روشی جدید  استفاده کند . در این روش تمامی ساکنان واشنگتن دی سی به سرویس مدارس رایگان لیفت مجهز خواهند شد .