اخبار

لیفت دوره های آموزشی برگزار میکند

لیفت دوره های آموزشی برگزار میکند|کالاسودا

کالاسودا- لیفت دوره های آموزشی برگزار میکند|کالاسوداکالاسودا – شرکت مسافربری لیفت برای آشنایی بیشتر علاقه مندان به تکنولوژی خودروهای خودران که در آینده دنیا را تسخیرخواهند کرد، دوره های آموزشی با تخفیف ویژه برگزار میکند.

این شرکت میخواهد در خصوص تکنولوژی خودروهای خودران همه دنیا را آگاه سازد، به همین منظور با همکاری پلتفرم اموزش انلاین Udacity اقدام به برگزاری کلاسهایی با مدرک در این راستا کرده است. این کار کمک میکند که نسل بعدی در مورد نیازهایی که هنگام کار با این خودرو ها وجود دارد آگاه باشند.

 هزینه یک دوره 4 ماهه این شرکت چیزی حدودی 800 دلار برایتان آب میخورد، اما لیفت به 400 دانشجوی برتر دانشگاه هایی که در رشته های یادگیری ماشینی، برنامه نویسی اشیا و رباتیک احتمالات فارغ التحصیل شده اند، مدرک این دوره ها را به صورت رایگان اعطا خواهد کرد. بر طبق پست وبلاگی این شرکت، لیفت و Udacity قصد دارند که با این دوره ها به دانشجویانی از مجامع مختلف کمک کنند که در خصوص این تکنولوژی آگاهی زیادی ندارند.

 این دوره ها برای افراد بالای 18 سال برگزار میشود که اشنایی با برنامه های پیتون و C++ دارند. لیفت همچنین بیان کرده است که فرصتهای مربیگری برای افرادی که در این برنامه ها شرکت میکنند وجود دارد و میتوانند با تکمیل این دوره ها به استخدام درآیند.

مطالب مرتبط

برو بالا