چطور لینک اینستاگرام بسازیم؟

چطور لینک اینستاگرام

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که از پستی در اینستاگرام خوشتان آمده و قصد دارید آن را به دوست خود نیز ارسال کنید. در اینجا دو حالت مطرح می شود: اگر دوست شما در اینستاگرام حضور داشته باشد می توانید پست را به صورت مستقیم به دایرکت او بفرستید تا بتواند از طریق خود اپلیکیشن آن پست را ببیند.

لینک اینستاگرام
 

اما اگر دوست شما در اینستاگرام نباشد یا بخواهید که این پست جذاب را در پلتفرمی به غیر از اینستاگرام برای او ارسال کنید، یا خواهان ارسال به یک گروه تلگرامی یا از طریق ایمیل باشید، نیاز است که لینک آن پست را برای او ارسال کنید. این کار مقدماتی دارد که پس از ساخت لینک می توانید آن را در گروه ها به اشتراک گذاشته و یا در هر اپلیکیشن متنی آن را کپی کنید و نزد خود نیز نگهدارید. خوشبختانه اینستاگرام این قابلیت را به کاربران خود می دهد که بتوانند برای هر پست یک لینک اختصاصی ایجاد کرده و آن را برای دوستان خود ارسال کنند. برای این کار لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

لینک اینستاگرام

مراحل ساخت لینک اینستاگرام به چه صورت است؟

  • ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را اجرا کنید و وارد پروفایل یا اکانت کاربری خود شوید.
  • روی پستی که می خواهید آن را ذخیره و کپی کنید کلیک کنید.
  • روی سه نقطه ای که در بالا سمت راست پست وجود دارد بزنید.
  • از میان گزینه های مختلفی که وجود دارد پس از Report گزینه ای به نام Copy link را مشاهده می کنید که برای این کار تعبیه شده است.
  • با زدن این گزینه، لینک آن پست در کلیپ بورد گوشی ذخیره می شود و پیامی مبنی بر این سیو شدن نیز برای شما ظاهر می شود.
  • اکنون کافی است به محلی که قصد ارسال این لینک به آن را دارید رفته و لینک را در آنجا paste کنید. برای مثال اگر خواهان به اشتراک گذاری آن در یک گروه تلگرامی هستید، به آن گروه رفته و لینک کپی شده را در آن پیست کنید.
  • این قابلیت هم برای به اشتراک گذاری پست های خودتان و هم دیگران به کار می رود و فقط مختص پست های عکس نیست، بلکه پست های ویدئویی را نیز شامل می شود و به راحتی با یک کلیک روی کپی می توانید لینک مشاهده آن را برای دیگر دوستان تان نیز ارسال کنید.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار