مانیتور 27 اینچی BenQ با کیفیت 2K برای حرفه ای ها

0
166
مانیتور 27 اینچی BenQ با کیفیت 2K برای حرفه ای ها

مانیتورهای زیادی وجود دارند که برای اهداف عمومی مناسب هستند، اما شرکت بنکیو یک مانیتور 27 اینچی BenQ  طراحی کرده است که برای حرفه ای ها و گیمرهایی است که به بازی های رایانه ای علاقه دارند.

مانیتور 27 اینچی BenQ برای گرافیک دوستان و گیمرها

این مانتیور دارای نرخ سرعت بازخوانی و زمان پاسخ سریع است و همچنین می تواند به عنوان مانتیورهایی حرفه ای برای ویدئو و عکس و کارشناسان گرافیک باشد که به دنبال اعمال دقیق رنگ ها در تصاویر خود هستند.

در صورتی که علاقه مند به توضیحات بیشتری در این خصوص هستید باید بدانید که این تلویزیون دارای کیفیت 2K در قالب  PhotoVue SW270C بوده و اندازه 27 اینچی دارد. این مانیتور حرفه ای پایه قیمتی 800 دلار دارد.

مانیتور 27 اینچی BenQ برای گرافیک دوستان و گیمرها

تکنولوژی های پیشرفته

طبق گفته های شرکت بنکیو، تا 99% پوشش AdobeRGB ، تکنولوژی Uniformity Color و باز طراحی Hotkey Puck  را در خود جای داده است. همچنین برخی از فناوری های جدیدتر را در قالب یک پورت USB-C به کار می برد که کاربران می توانند از آن برای اتصال یک لپ تاپ استفاده کنند تا همزمان محتوا روی لپ تاپ و مانتیور داشته باشند.

همچنین گزینه هایی برای پورت های HDMI 2.0، یک DisplayPort منفرد، دو پورت USB 3.1 و یک کارت خوان داخلی SD وجود دارد که انتقال عکس ها و فیلم ها را به رایانه آسان تر می کند. برای کسانی که علاقه مند هستند، می توانند از سایت هایی مانند  B & H اقدام کنند. نظر شما در این خصوص چیست؟

تکنولوژی های پیشرفته

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها