برنامه های مایکروسافت آفیس در دستگاه های قدیمی کار نخواهند کرد

0
150

برنامه های آفیس از برنامه محبوب کاربران هستند. شما می توانید این برنامه را در تمام دستگاه های اندرویدی فارغ از مدل گوشی روی دستگاه خود نصب کنید و از تمام مزایای آن بهره مند شوید. اما اکنون مایکروسافت اطلاع داده است که آفیس از دستگاه های قدیمی دیگر پشتیبانی نخواهد کرد و صاحبین دستگاه های قدیمی باید به فکر خرید گوشی جدید باشند.

کدام گوشی ها آفیس را پشتیبانی نمی کند؟

اکنون این برنامه برای گوشی های قدیمی دیگر امکان اجرا شدن ندارد. به این ترتیب کاربرانی که گوشی آنها اندروید کیت کت و لالیپاپ است دیگر نمی توانند از آفیس روی گوشی خود استفاده کنند. این برنامه تا ماه ژوئن روی دستگاه های اندرویدی با این سیستم عامل ها اجرا می شود و پس از ان پشتیبانی از آن به پایان خواهد رسید.

راه حل این مشکل چیست؟

کاربرانی که از این گوشی ها استفاده می کنند، دیگر پشتیبانی از آفیس اندروید را نخواهند داشت. اگر انها به این برنامه احتیاج دارند خوب است که گوشی خود را ارتقا دهند، یا دنبال برنامه های بهره ور دیگری باشند که سازگار با نسخه های کیت کت و لالیپاپ است.

بسته نرم افزاری فوق العاده کاربردی و محبوب آفیس که نرم افزارهایی همچون word ,PowerPoint ,Excel و… را در مجموعه خود جای داده است اکنون در آینده ای نزدیک از گوشی های اندروید 6 به بعد پشتیبانی خواهد شد. نسخه اندرویدی و IOS این بسته نرم افزاری هر ساله با امکانات آپدیت شده جدیدی ارائه می شود و بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. با این نرم افزار قادر به مشاهده و ویرایش فایل‌هایی همچون word ,PowerPoint ,Excel هستید و حتی می‌توانید آن‌ها را به فایل PDF تبدیل کرده و مشاهده کنید.

گوشی شما از چه اندرویدی برخوردار است و آیا می توانید فایل های آفیس را با آن ببینید یا خیر.

 

 

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها