مایکروسافت اج به زودی برای سیستم عامل مک او اس عرضه می شود

0
219
مایکروسافت اج به زودی برای سیستم عامل مک او اس عرضه می شود

هنگامی که حرف مرورگرها به میان می آید، کمتر کسی به مایکروسافت اج فکر می کند، اما این مرورگر اکنون به روز رسانی های جذابی را برای خود تدارک دیده و پیشرفت های زیادی کرده است.

چندی پیش طبق شایعات و گمانه زنی ها اعلام شده بود که مایکروسافت مرورگر دیگری با استفاده از یک موتور پایه جدید به نام کرومیوم طراحی کند و مرورگر اج خود را از دور رقابت ها خارج کند. از امروز این غول تکنولوژی اعلام کرده است که کاربران ویندوز 10 می توان این مرورگر ترکیبی را دانلود کرده و تست کنند. این برنامه فعلا در مرحله آزمایش قرار دارد و نسخه نهایی نیست. شما می توانید نسخه های توسعه یافته داخلی Dev و Canary را از وب سایت مایکروسافت اج انتخاب کرده و یا ورژن بتا ی این برنامه را که در قسمت Coming soon قرار دارد را انتخاب کرده و دانلود کنید.مایکروسافت اج

برگ برنده جدید مایکروسافت

بااین‌حال، کاربران سیستم‌ عامل مک او اس نیز بی نصیب نبوده اند و  سرانجام مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۹ اخبار خوشی برای آن‌‌ ها در خصوص عرضه این مرورگر داشت. مایکروسافت در این کنفرانس، مرورگر اج ویژه‌ سیستم عامل مک او اس را رونمایی و اعلام کرد به ‌زودی این نسخه از مرورگر اختصاصی‌ خود را رسما در اختیار صاحبین مک ‌ها قرار می‌گیرد.

بهترین انتخاب اگر طرفدار کروم نیستید

بنابراین اگر طرفدار Safari نیستید و نمی خواهید از کروم هم استفاده کنید، اج می تواند جایگزینی خوب برای آن باشد. در حال حاضر مرورگر Edge در سیستم عامل های دیگر اپل، مانند iOS، که در سال 2017 منتشر شد، در دسترس است. در عین حال، مایکروسافت تغییرات بزرگی در مرورگر Edge خود ایجاد کرده است، جایی که آنها به پلت فرم Chromium Google تغییر خواهد داد. این در حالی است که هنوز مشکلاتی در خصوص سازگاری برخی برنامه ها و یکپارچه سازی تجربه کاربری وجود دارد و همه این موارد باید حل شود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از