مایکروسافت پینت هنوز زنده است

0
637
مایکروسافت پینت هنوز زنده است

مایکروسافت پینت هنوز زنده است
کالاسودا_طی روزهای اخیر خبری مبنی بر پایان کار مایکروسافت پینت مطرح شده است.اما به نظر می رسد این ابزار هوشمند دنیای فناوری هنوز هم زنده است.
Microsoft Paint یکی از خاطره انگیزترین ابزارهای موجود در ویندوز است که بسیاری از کاربران دنیای تکنولوژی از آن استفاده کرده اند. با این وجود خبر عدم حیات این ابزار در نسخه های آتی ، یکی از تراژیک ترین سوت های پایان در حوزه فناوری تلقی شد.
خبری که شاید بسیاری از ما را پای کامپیوترهای خانگی یا انواع لپ تاپ کشاند تا یک بار دیگر با این ابزارساده و کارامد طراحی و نقاشی کنیم. با همه این ها به نظر می رسد مرثیه مرگ Microsoft Paint آنقدرها هم غمناک نیست و هنوز هم نفس می کشد. درواقع بر اساس خبرهای جدید، اگرچه Microsoft Paint از نسخه های جدید ویندوز حذف شده است، اما اگر جزو طرفداران سرسختش باشید  می توانید از برخی میانبرها بازهم تجربه خود را تکرار کنید.
برای دسترسی به این برنامه تنها کافیست، سری به فروشگاه های ویندوز بزنید و این ابزار را به صورت رایگان و بدون صرف هیچ هزینه ای دریافت کنید. افزون بر این ها می توان Microsoft Paint را به عنوان تابعی از Paint 3D محسوب می شود. مگان ساوندرس، مدیر کل3D در مایکروسافت در خصوص این تغییرات می گوید ؛اگرچه حیات این برنامه در ویندوز به پایان رسیده است، اما ما شاهد یک احیای ارزشمند در مایکروسافت هستیم . عملیات احیایی که کمک می کند کاربران بار دیگر با ابزار محبوب و قدیمی خود  ارتباط برقرار کنند.
از سوی دیگر اضافه شدن این ابزار به Paint 3D باعث می شود کاربرانی که با افزونه های 3D  ویندوز آشنایی ندارند نیز جذب این برنامه ها شوند. بنابراین مایکروسافت با یک تیر دو نشان را هدف قرار می دهد. این نه تنها یک عقب نشینی غم انگیز بلکه یک احیای موفقیت آمیز است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها