مایکل دل: کلید پیروزی ریسک کردن است

مایکل دل در مصاحبه با سی‌نت، در مورد خاطراتش، از راه اندازی یک کسب و کار رایانه‌ای در اتاق خوابگاه گرفته تا مبارزه بر سر شرکتش حرف زد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، مایکل دل در سال 2013 گروه رایانه شخصی خود در تگزاس را متقاعد کرد که آن را به یک شرکت خصوصی تبدیل کند.

اگرچه متقاعد کردن گروه بهترین استراتژی بود؛ اما چالش بزرگی محسوب می‌شد. اما سرانجام توانست به موفقیت برسد.

او به خوانندگان مصاحبه گفت که نباید اجازه دهند ترس، مانع کاری که به آن علاقه دارند شود.

دل، 56 ساله، در مصاحبه‌ای با CNET گفت: “من دوست دارم مردم به اهمیت ریسک کردن پی ببرند؛ همیشه از قوانین موجود پیروی نکنند”.

وی در ادامه گفت: “من معتقدم که بسیاری از مردم از پتانسیل خود آگاه نیستند؛ زیرا از شکست خوردن و اشتباه کردن بسیار می‌ترسند.”

” در راه موفقیت فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد؛ که ما در دو سال اول کسب و کارمان با آن‌ها مواجه شدیم و حداقل ده بار شکست خوردیم”.

مایکل دل بسیار ریسک پذیر است؛ علاوه بر این شوخ طبع بوده و توانست به موفقیت بزرگی دست پیدا کند.

او خاطراتی در مورد دوستی خود با استیو جابز و پیشنهاد مجوز نرم افزاری سیستم عامل Mac را تعریف کرد. استیو جابز علاقه داشت که سیستم عامل مک را روی رایانه Dell اجرا کند؛ اما این همکاری ایجاد نشد. اما اگر می‌شد تغییر بزرگی در آینده فناوری و کمپانی اپل به وجود می‌آورد.

دل گفت: “این همکاری می‌توانست مسیر Windows و Mac OS در رایانه‌های شخصی را تغییر دهد.”

در نهایت در مورد آینده کار و صنعت فناوری در جهان پس از همه گیری صحبت شد. دل گفت قوانین جدید در حال نوشتن است، اما مطمئنم که دیگر نمی‌توان به شرایط قبلی بازگشت.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها