آیفون XR محبوب ترین گوشی هوشمند اپل است

0
283
آیفون XR محبوب ترین گوشی هوشمند اپل است

با وجود اینکه کمپانی اپل نتوانسته از فروش گوشی های هوشمند خود فروش خوبی را به دست آورد با این وجود این گوشی های هوشمند در ایالات متحده فروش بسیار خوبی را تجربه می کنند. این گزارش توسط CIRP مطرح شده و نشان می دهد که آیفون XR محبوب ترین گوشی هوشمند اپل و پرفروش ترین محصول آیفون است.

در سه ماه اول سال جاری گوشی هوشمند آیفون XR حدود 38 درصد از فروش گوشی های هوشمند این برند را به خود اختصاص داده است و در رده اول پرفروش ترین گوشی های هوشمند قرار می گیرد. گوشی های هوشمند آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس در یک گروه قرار گرفته است و حدود 21 درصد از فروش گوشی های هوشمند این برند را به خود اختصاص داده است.

آیفون 8 پلاس همچنان پرفروش است

نکته جالب توجه در مورد فروش گوشی های هوشمند این برند اعلام این موضوع است که گوشی های هوشمند سال قبل آیفون همچنان پرطرفدار هستند و به طور کلی حدود 41 درصد از فروش آیفون به گوشی های آیفون 7 و 8 اختصاص دارد. در این میان گوشی های هوشمند آیفون 8 پلاس و آیفون 7 محبوبیت بیشتری در میان کاربران دارد و پس از آن آیفون 8 به فروش می رسد. در کنار این موارد گوشی هوشمند آیفون 7 پلاس طرفداران کمتری دارد. محبوب ترین گوشی هوشمند اپل

نکته جالب توجه در مورد پرفروش ترین گوشی هوشمند آیفون بحث ارزان بودن آن در مقایسه با آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس است که توانسته نظر کاربران را جلب کند. این گوشی هوشمند با قیمتی در حدود 800 دلار به فروش می رسد و در مقایسه با محصولات دیگر این برند ارزش خرید بالاتری دارد.

این موضوع به نظر می رسد باعث شود که گوشی های هوشمند این برند محبوب در نسخه های بیشتری با قیمت های متنوع وارد بازار فروش شود اگرچه مدتی است که صحبت از رونمایی از گوشی های هوشمند سری SE نیز وجود دارد تا اپل بتواند قیمت پایین تری را برای خرید علاقه مندان این برند در نظر بگیرد. این روش بدون شک تاثیر بسیار زیادی در فروش این گوشی های هوشمند در بسیاری از بازار های جهانی نیز دارد.

نظر شما در مورد محبوب ترین گوشی هوشمند آیفون چیست؟ کدام محصول را به عنوان یک خرید جذاب از کمپانی اپل می دانید؟ آیا گوشی های جدید این برند محبوبیت به اندازه آیفون های زمان استیو جابز دارند؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها