اپل Tumblr را به دلیل محتوای نامناسب حذف کرد

اپل Tumblr را به دلیل محتوای نامناسب حذف کرد

محتوای نامناسب موجب حذف اپلیکیشن Tumblr از اپ استور شده است. اپلیکیشن های میکروبلاگ و شبکه های اجتماعی محلی مناسبی برای به اشتراک گذاری تصاویر و محتوا هستند.

شبکه اجتماعی تامبلر چیست؟

یکی از این شبکه ها، تامبلر است که به کاربران خود اجازه می دهد متن، تصاویر، نقل قول و حتی صدا از طریق بلاگ خود در تامبلر با دیگران به اشتراک بگذارند. شبکه تامبلر میلیون ها وبلاگ دارد که در میان 10 شبکه بزرگ اجتماعی قرار گرفته است. از میان مزایای کلیدی تامبلر می توان به مواردی شامل استفاده سریع، شروع آسان، امکان ارسال تصویر، صدا و ویدئو و مقالات به طور مستقیم در وبلاگ، امکان ایجاد ساده یک وبلاگ، امکان اشتراک بخشی کوتاه از یک نوشته اشاره کرد. همچنین تامبلر با آموزشی دقیق برای کسب و کارتان به شما نشان می دهد چگونه می توانید بهترین نتایج را از این شبکه اجتماعی دریافت کنید.

محتوای نامناسب تامبلر

این شرکت اخیرا در وبسایت خود پستی در مورد مشکلی که اخیرا کاربران با آن داشتند منتشر کرد و اعلام کرد که امیدوار  است این موضوع را به زودی حل کند. اما این مشکل چه بود؟ اپل به دلیل محتوای نامناسب این اپلیکیشن را از اپ استور خود حذف کرد. برخی از اعضای تامبلر نیز در برنامه ios قادر به انجام جست و جو در حالت امن نبودند. بنابراین افرادی که این برنامه را  از روی آیفون های خود پاک کرده بودند به این امید که آن را دوباره نصب کنند، دیگر نمی توانند آن را نصب کنند. اما برخی از کاربران ios که به صفحه خرید این اپلیکیشن رفتند، قادر به نصب مجدد آن بودند.محتوای نامناسب تامبلر

این شبکه اجتماعی در این مورد می گوید: «ما در حال تلاش برای حل این مشکل با سیستم عامل ios هستیم و امیدواریم که به زودی به طور کامل آن را رفع کنیم. ما از صبر و شکیبایی شما قدردانی می کنیم. این بلاگ با رسیدن خبر جدید، به روز رسانی خواهد شد«.

در ماه فوریه نیز اپل بعد از اینکه شکایات مربوط به محتوای نامناسب در تلگرام را دریافت کرد، برنامه محبوب تلگرام را از اپ استور حذف کرد. البته حذف برنامه تامبلر از فروشگاه اپ استور، روی این برنامه در اندروید تاثیری نگذاشته است و کاربران همچنان می توانند این اپلیکیشن را از فروشگاه اندروید گوگل پلی دریافت کنند. آیا شما از این اپلیکیشن استفاده کرده اید؟ تجربیات خود را در این خصوص برای ما بنویسید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها