نرم افزارها

توییتر محدودیت فالو کردن روزانه را کاهش داد

توییتر محدودیت فالو کردن روزانه را کاهش داد

کالاسودا - توییتر در سال های اخیر توجه خاصی به پیام های اسپم و توهین آمیز داشته و سعی کرده آرامش خاطر بیشتری را برای کاربران فراهم کند، از این رو در بیشتر به روز رسانی های خود توجه خاصی به امنیت کاربران داشته و توانسته در این بخش موفقیت های بسیاری به دست آورد. حال این نرم افزار محدودیتی را برای این موضوع در نظر گرفته و فالو کردن افراد را به 400 نفر کاهش داد.

توییتر نرم افزار شبکه اجتماعی است که در سال های اخیر به یکی از قطب های شبکه اجتماعی برای کاربران تبدیل شد و توانسته شرایط بسیار خوبی را برای کاربران فراهم کند. این نرم افزار که برای ارسال پیام های بسیار کوچک شهرت دارد به تازگی توانسته از بخش گسترده ای از پست های اسپم شده جلوگیری کند.

تا مدتی پیش محدودیت فالوکردن روزانه توییتر 1000 نفر بود و کاربران می توانستد این تعداد را فالو کند اما بر اساس ادعای یکی از مدیران این شرکت حال کاربران می توانند تنها 400 نفر را فالو می توان کرد.

مدیران این شرکت عقیده دارد فالو کردن های بسیار زیاد برای کاربران مخرب است از این رو تصمیم گرفته که با کاهش سقف روزانه فالو کردن افراد به کمتر از نصف میزان قبلی، جلوی فعالیت حساب‌های اسپمرها را تا حد زیادی بگیرد.توییتر محدودیت فالو کردن روزانه را کاهش داد

محدودیت فالو کردن روزانه باعث کاهش کاربران فعال می شود؟

بر اساس اخبار منتشر شده میزان کاربران فعال در سال گذشته حدود 326 نفر بود که در مقایسه با سال گذشته افت بسیار زیادی داشته است. علت این موضوع را باید مبارزه توییتر با حساب های جعلی و ربات ها دانست، ربات هایی که اگر جلوی آن ها گرفته نمی شد به شدت از اعتبار این نرم افزار کم می کرد. از این رو میزان کاربران فعال با کاهش جالب توجهی رو به رو شد که البته این موضوع در اینستاگرام نیز رویت شد.

محدودیت فالو کردن در کنار دسته بندی کاربران به بخش های مختلف را می توان از مهم ترین قابلیت های جدید این نرم افزار مشهور دانست.

نظر شما در مورد این نرم افزار مشهور چیست؟ آیا توییتر را یک نرم افزار مناسب برای کاربران برای اطلاع رسانی می دانید و با سیاست های مدیران این شبکه موفق هستید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا