اخبار

مدیر ارشد عملیات لیفت از این شرکت میرود

مدیر ارشد عملیات لیفت از این شرکت میرود|کالاسودا

کالاسودا - مدیر ارشد عملیات لیفت از این شرکت میرود|کالاسوداکالاسودا – رکس تیبنز، مدیر ارشد عملیات شرکت مسافربری و کرایه خودرو لیفت بیان کرده که قصد دارد پایان سال میلادی ، این شرکت را ترک کند. این خبر ابتدا توسط سایتهای خبری منتشر شد و سپس مورد تائید لیفت قرار گرفت.

رفتن تیبنز از این شرکت به این معنی است که لیفت باید به فکر فرد مناسبی دیگری برای پر کردن این سمت کلیدی باشد. این خبر درست یک سال پس از این گزارش منتشر شد که پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و انتخاب ترامپ، زمزمه هایی مبنی بر کاندیدا شدن رکس به عنوان وزیر حمل و نقل شنیده میشد که لیفت این خبر را رد کرد.

تیبنز طی یک ایمیل داخلی که به لوگان گرین و جان زیمر فرستاد اعلام کرد که اون قصد دارد سال آینده زمان بیشتری را با خانواده اش بگذراند و قصد مشاوره به شرکتهای مختلف را به جای این شغل تمام وقت دارد. این دو مدیر نیز ضمن تشکر از خدماتی که در این چند سال صرف شرکت کرده بود، بیان کردند که با وجود رکس، شرکت رشد 10 برابری داشته است.

این مدیر ارشد عملیات از سال 2015 از واحد لجستیک و حمل و نقل شرکت بزرگ آمازون به خدمت لیفت درآمده بود.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا