خبر مدیر AMD از تراشه‌های جدید Ryzen 4000

0
273

رسانه Vergecast این هفته با لیزا سو، مدیر AMD گفتگویی را ترتیب داده است که در ادامه آن را می خوانیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از ورج، دکتر سو کنفرانس مطبوعاتی AMD را به طور مستقیم در CES در لاس وگاس رهبری کرد تا خبرهایی را از سری پردازنده‌های جدید Ryzen 4000 این شرکت را بر اساس معماری 7 نانومتری Zen 2 فاش کند. او بعدا با نیلای پاتل سردبیر ورج نیز مصاحبه کرد تا جزئیات بیشتری را فاش کند.

نیلای و دکتر سو در مورد عملکرد تراشه‌های جدید، رقابت با اینتل برای لپ تاپ‌های مصرف کننده و برنامه شرکت حول تحت سلطه درآوردن بازار فروش GPU انویدیا صحبت کرده است.

دکتر لیزا سو در مورد تراشه‌های 7 نانومتری می‌گوید: هدف ما این بود که مجموعه ای از گزینه‌ها را داشته باشیم که 3 تا 5 سال در بازار پیشتاز باشد و فناوری 7 نانومتری بهترین فناوری تولیدی است که امروزه در صنعت وجود دارد.

 اما آنچه به صنعت کمک می‌کند این است که شما می‌توانید در این تراشه‌ها، ترانزیستورهای خیلی بیشتری را در یک فضای کوچک قرار دهید و عملکرد کلی را بهبود بخشید.

او ادامه داد: “توانمندی اصلی ما در طراحی و محصولات عالی در زمینه گیمینگ و سرور و … است. ما در تولید با شرکت‌های دیگر مشارکت می‌کنیم که این نیز در نوع خود مزیت محسوب می‌شود.

بنابراین با تولیدات جدید خود به مواردی مانند افرایش سطح بازدهی و رسیدن به بهترین نتایج دست خواهیم یافت. ما حدود 20 محصول در هم مرحله و هم در مرحله توسعه داریم که نشان می‌دهد کارها در این زمینه خوب پیش می‌رود”.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها