مراسم قرعه کشی، جام های ورزشی سازمان نصر

0
97

مراسم قرعه کشی پانزدهمین دوره جام فوتسال انفورماتیک و اولین دوره مسابقات والیبال انفورماتیک عصر امروز در فرهنگسرای شفق برگزار شد.
پانزدهمین دوره مسابقات جام انفورماتیک  توسط نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و با حمایت شبکه هوشمند نوا برگزار می شود. محمدباقر اثنی عشری رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و تهران با اشاره به هیجان و اشتیاق شرکت ها برای حضور در مسابقات گفت:« درآغاز راه این مسابقات انگیزه ما این بود که هیجان و علاقه ای که در شرکت ها به ورزش وجود داشت را به صورت صنفی به اشتراک بگذاریم.

تلاش می کنیم این رویداد که از اهمیت و عشق زیاد شرکت کننده‌ها برخوردار است، به صورت منسجم و با شکوه و با نظم برگزار شود.امیدواریم امسال این مسابقات از سال های گذشته هم هیجان انگیزتر برگزار شود چرا که تیم های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات و رگولاتوری هم در این جام شرکت خواهند داشت و محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز احتمالا در تیم وزارتخانه بازی خواهد کرد. از همه شرکت کنندگان و برگزار کنندگان تشکر می کنم که باعث برگزاری هرچه بهتر مسابقات می شوند.»

علی آذرکار نیز این مسابقات را به عنوان بهانه ای برای همبستگی و اتحاد صنفی بر بستر ورزش و رقابت ورزشی خواند.

بر اساس نتایج قرعه کشی جدول مسابقات به این شرح خواهد بود:

گروه اولگروه دوم گروه سومگروه چهارمگروه پنجم گروه ششمگروه هفتمگروه هشتم
داده ورزی سدادمادایرانفن آوا کارتتجارت الکترونیک پارسیانچارگونجهان گسترپردیس صنعت سیاره سبز1آریا همراه سامانه
شاپرکسازمان تنظیم مقررات رادیوییرهیاب رایان فردافنآوری اطلاعات ناواکوخدمات انفورماتیک 1فنی بازرگانی زبرآسیاخدمات انفورماتیک 2پرداخت الکترونیک سامان کیش
فناپ 1بهسازان ملتخدمات انفورماتیک نوین کیشپرداخت الکترونیک سدادپردیس صنعت سیاره سبز 2پارسا (راشد سامانه)فناپ2شاتل
امن افزار گستر شریفگسترش انفورماتیک ایرانیانتدبیر پردازسازمان فنآوری اطلاعاتافزار پرداز رمیسوزارت ارتباطات و فنآوی اطلاعاتسازمان نظام صنفی رایانه ایمبین وان کیش
لاوان ارتباطرایان مهر دانش سنجکافه بازارآسیاتکایران ارقامسحاب پردازتجارت الکترونیک ارتباط فرداپیام افزار پیک آسا

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از