اخبار

مرسدس بنز C43 با قدرت بیشتر، سال ۲۰۱۹ عرضه میشود

کالاسودا - کالاسودا – مرسدس جدید با نام Mercedes-AMG C43 قدرت و تکنولوژی بهتری دارد و در سال ۲۰۱۹ عرضه میشود.

این خودرو با دارا بودن تکنولوژی توربو شارژ ، ۲۳ اسب بخار بیش از پیش دارد و آپدیت Mid-cycle را برای خودروی شاسی بلند کلاس C ، دریافت کرده است. در نمایشگاه خودرو جنوا که همین هفته برگزار شد، مرسدس بنز، نسخه آپدیت شده از این خودروی چهار در با قدرت بیشتر و تغییراتی در طراحی و تکنولوژی بهینه شده ارائه کرد.

این خودرو از توربوی دوقلو ۳ لیتری همانند قبل استفاده میکند اما قدرت اسب بخار آن از ۳۶۲ به ۳۸۵ یعنی ۲۳ اسب بخار افزایش یافته است. گشتاور ان نیز همچنان ۳۸۴ پوند باقی مانده است. در داخل خودرو نیز پیشرفتهای مشابهی را خواهیم دید.

راننده میتواند از فرمانهای چند منظوره برای حرکت چرخهای خودرو و دکمه های کنترلی و سیستم سرگرمی جدید استفاده کند. نمایشگر اطلاع رسانی به عنوان پلتفرم سرگرمی این خودرو نیز تلقی میشود. این اسکرین ۱۰.۲۵ اینچ است و میتوانید با آن گیم بازی کنید.

همچنین باطری، نوع لاستیکها و چراغ های عقب و جلو نیز به تجهیزات استاندارد جدیدی مهجز شده است. بنابراین اگر با دقت به این خودرو نگاه کنید، متوجه تفاوتهای ان با پیشینیان اش میشوید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا