مرورگر تاریک کروم در ios برای کاربران گوشی های آیفون

0
186
مرورگر تاریک کروم در ios برای کاربران گوشی های آیفون

اگرچه iOS 13 حدود یک ماه است که ارائه شده است ، اما ارقام مربوط به پذیرش اپل نشان می دهد 50٪ از آیفون های واجد شرایط نسخه جدید سیستم عامل را اجرا می کنند. البته این تعداد بدی نیست، اما کسانی که هنوز بروزرسانی نکرده اند زیاد است و شاید دلیل آن عدم پشتیبانی از ویژگی های جدید برنامه ها در این سیستم عامل باشد. اما کروم ویژگی های جدید خود را به این نسخه اضافه کرده است.

ویژگی های جدید کروم

علاوه بر ویژگی های جدید و پیشرفت هایی که در iOS 13 وجود دارد ، بسیاری از برنامه های شخص ثالث مشخصات گزینه های جدیدی را برای این نسخه از سیستم عامل اضافه می کنند. یکی از رایج ترین ویژگی های جدیدی که این برنامه های شخص ثالث اضافه می کنند حالت تاریک است.

به نظر می‌رسد که بعد از انتشار نسخه های جدید در اپلیکیشن های مختلف که از قابلیت حالت تاریک (Dark Mode) پشتیبانی می‌کنند، حالا نوبت به مرورگر اینترنتی گوگل کروم رسیده تا به پلتفرم iOS خود این قابلیت را اضافه کند.

ویژگی های جدید کروم

مرورگر تاریک کروم در iOS

بسیاری از توسعه دهندگان قبلاً حالت تاریک را در برنامه های iOS خود پیاده سازی کرده اند ، اما گوگل به نوعی از فرصت استفاده نکرده است تا این ویژگی خاص را به کاربران Chrome ارائه دهد. خوشبختانه ، آخرین به روزرسانی این مشکل را برطرف می کند ، بنابراین اگر مرورگر موبایل گوگل در ios  را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید ، حالت تاریک نیز خواهید داشت.

استقبال از حالت تاریک

نسخه جدید سیستم عامل موبایلی اختصاصی توسعه داده شده توسط اپل، iOS 13 حدود یک ماه پیش منتشر شد و در این مدت زمان کم توانست نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران را به خود جلب کند و در بالغ بر ۵۰ درصد از دستگاه های مبتنی بر این سیستم ‌عامل دانلود و نصب شود.

تاکنون گوگل ارائه و انتشار حالت تاریک برای مرورگر اینترنتی خود را تعویق انداخته بود، اما حالا به نظر می ‌رسد که می‌خواهد به سایر شرکت ‌های توسعه‌ دهنده اپلیکیشن ‌های ارائه دهنده حالت تاریک بپیوندد و بدین ترتیب نظر و توجه کاربران را به سمت و سوی خود جلب کند.

مرورگر تاریک کروم در iOS

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها