نرم افزارها

آیا مرورگر سامسونگ می تواند نسخه موبایلی کروم را شکست دهد؟

آیا مرورگر سامسونگ می تواند نسخه موبایلی کروم را شکست دهد؟

کالاسودا - مرورگر کروم محبوب ترین نرم افزار مرورگر برای گوشی های هوشمند به شمار می رود. این مرورگر قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد و امنیت بالا و سرعت مناسب مهم ترین ویژگی آن به شمار می رود و روی تمام گوشی های هوشمند اندروید نصب می شود. موضوعی که این روز ها اهمیت بسیار بالایی دارد بررسی این موضوع است که شرکت های سازنده گوشی های هوشمند در حال توسعه مرورگر خود هستند و به نظر می آید به زودی گوشی های هوشمند خود را بدون این مرورگر محبوب در اختیار کاربران قرار می دهند.

مرور گر گوگل کروم همانطور که بیان شد در سال های اخیر یک نرم افزار بدون رقیب در بخش نرم افزارهای مرورگر وب بوده است، این نرم افزار توانسته روی تمام سیستم عامل های گوشی های هوشمند و ویندوز اهمیت بالایی نزد کاربران پیدا کند، این موضوع نگرانی هایی را برای شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند ایجاد کرده به نوعی که این شرکت ها در تلاش برای توسعه مرورگر شخصی خود هستند. در این میان مرورگر سامسونگ قدرت طرفداران بسیار زیادی دارد و از دید بسیاری کاربران گوشی های سامسونگ جایگزینی مناسب مرورگر های اینترنتی است.مرورگر سامسونگ چه قابلیت هایی دارد؟

مرورگر سامسونگ چه قابلیت هایی دارد؟

سامسونگ در سال های اخیر روی توسعه مرورگر خود تمرکز خاصی داشته است و توانسته یک نرم افزار ساده را به مرورگر جذابی تبدیل کند، این مرورگر قدرتمند می تواند بسیاری از نیاز های کاربران را برطرف کند و با رابط کاربری بسیار ساده شرایط خوبی را برای کاربران ایجاد کند. پشتیبانی از بخش های مختلف گوشی های این برند بسیار جالب توجه است.

مرورگر سامسونگ با نام Samsung Internet در اختیار کاربران قرار می گیرد و به صورت پیش فرض در اختیار کاربران گوشی های سامسونگ قرار می گیرد. این مرور گر توسط به روز رسانی های مختلف توانسته خود را به معیار های کاربران نزدیک کند. حال باید دید آیا مرورگر سامسونگ می تواند نسخه موبایلی کروم را شکست دهد؟ باید دید سامسونگ چه شرایطی را برای کاربران ایجاد می کند که به طور کامل قید این مرورگر محبوب را بزنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا