مسابقات سراسری یک بازی ایرانی

0
128

مسابقه یک بازی ویدئویی ایرانی در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، بازی های ویدئویی ایرانی طرفداران بسیاری پیدا کرده و اپلیکیشن های این حوزه مورد استقبال ایرانی ها قرار گرفته است. از جمله این بازی ها می توان به کوئیز آف کینگز اشاره کرد که در گوشی اغلب ایرانی ها وجود دارد.

این استقبال موجب شد تا بازی سازان کوئیز آف کینگز مسابقه ای سراسری در کشور برگزار کنند.

طبق اعلام بازی سازان آن، در آینده نزدیک با کمک بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقات استانی این بازی برگزار می‌شود به گونه ای که از هفته‌های آینده دورهمی‌های این بازی با حضور علاقه‌مندان و بازی‌سازان مستقل و جوان برپا خواهد شد تا در این جلسات ضمن هم‌اندیشی، برای ارتقای بازی با آن‌ها نیز همکاری شود.

این در حالی است که سازندگان بازی موبایلی کوییز آوکینگز این محصول خود را طی مدت ۴ سال به بازار ارائه کرده اند و طبق اعلام آن ها در کوییز آو کینگز هر ماه ۱.۵ میلیون نفر بازی می‌کنند و طی ۴ سال فعالیت ۲۰ میلیون کاربر فعال در این بازی ثبت‌نام کرده‌اند.

کوئیز آف کینگز بازی مسابقه ای است که به صورت آنلاین میان چندین نفر انجام می شود و با افزایش تعداد مسابقه دهندگان شرایط ادامه این بازی نیز سخت تر شده و امکان ورود به مراحل دیگر با سختی بیشتری همراه است.

سوالات مطرح شده در کوئیز آف کینگز مرتبط با اطلاعات عمومی افراد است و در حوزه های مختلفی چون تاریخ، ورزش، هنر، علمی، مسائل فرهنگی و اجتماعی از بازی کنندگان سوال می پرسد. زمان پاسخگویی به سوالات تستی کوئیز آف کینگز کوتاه است و در صورت چند پاسخ اشتباه، مسابقه دهندگان از دور آن خارج می شوند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها