اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی هفته آینده رونمایی می شود

0
196
اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی هفته آینده رونمایی می شود

اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی توسط کمپانی شیائومی و شریک تجاری آن یعنی کمپانی Oclean تا چند روز آینده معرفی می شود، این موضوع از طریق صفحه اجتماعی ویبو کمپانی Oclean اعلام شد، این محصول با نام Oclean X در اختیار کاربران قرار می گیرد. این گوشی هوشمند اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی در سراسر جهان است.

با توجه به دقت بودن صفحه نمایش لمسی، خروجی های به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد، این صفحه نمایش لمسی در یک پوشش جالب توجه عرضه می شود. این محصول جعبه ی زیبایی دارد و همراه با کتابچه راهنمای کاربر مسواک برقی به فروش می رسد.

اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی و قدرت بسیار بالا

مسواک برقی Oclean X دارای سرعت بسیار جالبی است، این محصول جذاب حداکثر سرعت ارتعاش تا 40000 دور در دقیقه است. Oclean X دارای 32 سطح شدت است که می تواند در هنگام مسواک زدن تنظیم شود. این موضوع در کتابچه این محصول مشخص شده است. توجه داشته باشید که مدل های فعلی مسواک برقی این کمپانی فقط 2 سطح شدت را دارا است. این مسواک برقی همچنین از نظارت بر الگوی مسواک زدن ناحیه های کور در دهان پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی نیز اطلاعات مسواک و اطلاعات بهداشت دهان را بدون نیاز به یک برنامه تلفن همراه نشان می دهد.اولین مسواک برقی با صفحه نمایش لمسی و قدرت بسیار بالا

این محصول دارای یک قابلیت جالب توجه است که از طریق اتصال بلوتوث و همچنین نرم افزار موبایل شرایط جالبی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مناطق کور دهان خود را مسواک بزنید. این محصول بسیار جذاب قیمتی در حدود 2199 یوان قیمت دارد و در مقایسه با رقبای خود در بازار جهانی با قیمت پایین تری عرضه می شود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از