اموزش رفع مشکل Sign Up Block در اینستاگرام

1
2611
اموزش رفع مشکل Sign Up Block در اینستاگرام

در پی ساخت اکانت جدیدی برای اینستاگرام هستید، اما هنگام ورود به صفحه ثبت نام با اروری به نام Sign Up Block مواجه می شوید. در این حالت چگونه می توان نسبت به رفع مشکل Sign Up Block در اینستاگرام اقدام کرد؟ با این مقاله همراه ما باشید تا بتوانیم قدم به قدم آن را برایتان حل کنیم.

چرا اینستاگرام ما را sign up block می کند؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که امنیت زیادی هم دارد و دست اکانت های فیک و اکانت های تقلبی را به سادگی از این برنامه کوتاه می کند. سیستم بلاک Instagram بسیار قوی است، اما ممکن است علت بلاک شدن او را توضیح ندهد و تنها اقدام به این کار کند. این موضوع می تواند دست کاربر را در پوست گردو بگذارد. بنابراین اگر یکی از کاربرانی هستید که با این ارور مواجه شده اید بدانید که اگر بارها و بارها اقدام به ساخت اکانت های مختلف کرده اید، ممکن است با این ارور مواجه شده و دیگر اینستاگرام نگذارد که اکانت جدیدی بسازید.

چرا اینستاگرام ما را sign up block می کند؟

چگونه مشکل sign up block را حل کنیم؟

اما چگونه مشکل sign up block را حل کنیم تا باز هم بتوانیم اکانت جدیدی در این شبکه اجتماعی بسازیم؟

چگونه مشکل sign up block را حل کنیم؟

استفاده از نسخه دسکتاپ اینستاگرام

اولین و ابتدایی ترین راه این است که از طریق سایت اینستاگرام یا همان نسخه دسکتاپ اقدام به این کار کنید و اکانت جدید بسازید. برای این کار ابتدا باید از طریق مرورگر خود به صفحه ثبت نام اینستاگرام مراجعه کنید. سپس به همان ترتیبی که پیش از این در گوشی های همراه خود به ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام می پرداختید عمل کنید. به احتمال زیاد مشکل پیغام خطا در ثبت نام اینستاگرام با این روش حل خواهد شد.

استفاده از نسخه دسکتاپ اینستاگرام

استفاده از حالت ناشناس مرورگر

اگر روی دسکتاپ هم نتوانستید این کار را انجام دهید، یکی دیگر از راه هایی که می توانید اینستا را در این حالت دور بزنید و اکانت جدید بسازید، استفاده از حالت ناشناس مرورگر است. در گوگل کروم این حالت Incognito Mode نام دارد.  برای این کار پس از اجرای این مرورگر، روی سه نقطه کلیک کرده و گزینه New incognito window را برگزینید. در پنجره جدید و تاریکی که باز می شود به صورت ناشناس به سایت اینستاگرام رفته و اکانت جدید خود را بسازید.

استفاده از حالت ناشناس مرورگر

استفاده از گوشی دیگر

همچنین استفاده از یک گوشی همراه دیگر هم می تواند موجب حل این مشکل شود. زیرا ممکن است اینستاگرام به دلایل مختلف، کد IMEI گوشی شما را مسدود کرده باشد. بنابراین از یک گوشی دیگر استفاده کنید و اکانت جدید خود را بسازید و سپس در گوشی خود لاگین کنید.

استفاده از گوشی دیگر

استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی

اگر گوشی دیگری در اختیار ندارید، می توانید از نرم افزارها و اپلیکیشن های تغییر آی پی استفاده کنید. استفاده از این نرم افزارها هم می تواند یکی از راه های حل مشکل sorry you can’t create a new account right now اینستاگرام شما باشد. پیش از آن حتما کش اینستاگرام را پاک کنید. سپس در حین اتصال به اینترنت با استفاده از یکی از این برنامه ها، اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایید. پس از تمام شدن کار، می توانید اجرای این برنامه را متوقف سازید.

استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی

ریست فکتوری کردن

اگر هیچ کدام از روش های بالا کار نکرد، در نهایت راه نهایی برای اینکه بتوانید اکانت جدید ایجاد کنید باید ایدی گوشی شما تغییر پیدا کند چون ایدی اولیه توسط اینستاگرام بلاک شده است و برای تغییر ایدی نیاز هست که گوشی خود را به حالت تنظیمات کارخانه برگردانید. دقت کنید که داده های شما در این حالت پاک خواهد شد و باید از آنها پشتیبان تهیه کنید.

ریست فکتوری کردن

Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ارام
ارام
4 months ago

تمام راه ها رفتم.ایدی عوض کردم.اینترنت وایفا عوض کردم با مرورگررفتم.با کامپیوتر رفتم نشد که نشد که نشد.نمیزاره اکانت دیگه بسازم