معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد

0
۱۰

حمید فتاحی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی اعلام کرد که وضعیت اتصال کاربران ایرانی به حدود ۴۰ بازی مثل کانتر استرایک و DOTA 2 بهتر شده و سایر بازی‌های شناخته شده مثل فورتنایت هم تا انتهای هفته شاهد کاهش پینگ خواهند بود.

به گزارش کالاسودا به نقل از ویجیاتو، او روز گذشته در توییتی این‌گونه گفت:

خیلی از گیمرها، مرتبا پیگیر بهبود پینگ بازیها بودند. امروز پینگ کانتر و dota2 وحدود ۴۰بازی دیگه کاهش چشمگیری داشت. فورت‌نایت و بقیه بازی‌ها طلبتون تا آخر هفته بعد. امیدوارم راضی باشید.

زیر توییت حمید فتاحی تعدادی از کاربران از بهبود پینگ خود در بازی‌هایی مثل Call of Duty: Mobile و World of Warcraft صحبت کردند. البته برخی دیگر از کاربران هم بر خلاف سایر نظرات به افزایش پینگ خود و بد شدن وضعیت اتصال خود به بازی‌های آنلاین مورد علاقه‌شان سخن گفتند.

پاییز امسال هم محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده بود که پینگ کاربران ایرانی در اتصال به ۵۵ بازی شناخته شده کاهش پیدا کرده است. به طور کلی بعد از قطعی اینترنت در آبان ماه امسال، وضعیت پینگ بازی‌ها و اتصال کاربران ایرانی به سرورهای جهانی با مشکلات متعددی همراه بوده. وضعیتی که به نظر می‌رسد با گذشت زمان در حال برگشتن به حالت عادی خود است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از