معرفی ابزارهای هوشمند خانگی با هدف کاهش هزینه‌های زندگی

امروز دستگاه‌ها با فناوری برتر و بسیار پیشرفته‌ در خانه‌های مدرن به کار گرفته می‌شوند که در زمان و هزینه خانوارهای صرفه‌جویی کرده و زندگی آسان‌تری به آن‌ها می‌بخشند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از تک تایمز، به‌مرور استفاده از فناوری‌های خانگی آسان‌تر شده و کاربران از آن‌ها برای یک زندگی ساده‌تر استفاده می‌کنند. در این راستا روزبه‌روز فناوری‌های خانگی پیشرفت کرده و نیازهای کاربران را رفع خواهد کرد. در این مطلب با دستگاه‌ها با فناوری برتر آشنا می‌شوید که هم در هزینه و هم در زمان شما صرفه‌جویی کرده و به مصرف خانواده‌ها کمک خواهند کرد.

ترموستات با فناوری‌ برتر و مدرن

استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی در خانه‌ها بسیار اهمیت دارد؛ اما به‌کارگیری این سیستم‌های هزینه‌های زیادی را به بار می‌آورد. باوجود هزینه‌های که این سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی ایجاد می‌کنند؛ کاربرانی که از تکنولوژی‌های به‌روز بهره می‌برند؛ نگرانی نخواهند داشت.

به طور مثال ترموستات یادگیرنده Nest می‌تواند دمای خانه را متناسب با سبک زندگی و برنامه‌ریزی شما ثابت نگه دارد. این ترموستات مدرن با ظاهر شیک در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده و هزینه کمتری برای شما به بار می‌آورد.

تجهیزات هوشمند سازگار با محیط‌زیست

ال‌جی یک خط کامل از وسایل دوستدار محیط‌زیست از جمله ماشین لباسشویی و یخچال‌های دوستدار محیط‌زیست را وارد بازار کرده است؛ که یخچال آن می‌تواند عادت غذایی شما را دنبال کند. ماشین لباسشویی ال‌جی با اتصال به وایفای می‌تواند برای شست‌وشو لباس‌ها برنامه‌ریزی کرده و در ساعات کم‌مصرف، لباس‌ها را بشوید؛ تا درنهایت هزینه کمتری به بار آید.

علاوه بر این، ماشین لباس‌شویی هر زمان که مسئله‌ای پیش آید، می‌تواند مشکل خود را حل کند. در این صورت نیاز به تماس با تعمیرکار و یا مراجعه آن به منزل از بین خواهد رفت و هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

آداپتورهای هوشمند

طبق گفته CEA 13 درصد از مصرف انرژی خانگی ناشی از مصرف برق است که با شارژ شدن و برق‌رسانی هزینه‌های زیادی را به بار می‌آورد. در این راستا فناوری‌های جدید در خانه‌ها ایجاد شده‌اند که می‌توانند در مصرف برق صرفه‌جویی کنند.

Green Plug یک وسیله هوشمند در زمینه آداپتورهای برق AC و DC  است که مقدار دقیق قدرت موردنیاز را به وسیله موردنظر شما می‌دهد. Green Plug آن را یک توافق دیجیتال بین دستگاه و تأمین‌کننده قدرت می‌داند.

لامپ‌های خودکار خانگی

امروزه کاربران در خانه‌های خود از سیستم‌های روشنایی خودکار استفاده می‌کنند که می‌تواند از طریق برنامه و گوشی‌های همراه کنترل شود. لامپ‌های LED در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کنند؛ اما امروزه استفاده از لامپ‌های هوشمندی که به‌راحتی کنترل شده و برنامه ریزی می‌شوند؛ باعث کاهش هزینه‌ها شده است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها