معرفی بازی Shadow Fight 3:برترین بازی مبارزه ایی برای گوشی های آیفون

0
۷
Shadow Fight 3

Shadow Fight 3کالاسودا- Shadow Fight 3 عنوان جدید ترین بازی مبارزه ایی برای سیستم عامل IOS است . Shadow Fight 3 یک بازی بسیار گرافیکی و به گونه ایی یکی از شاهکار های کمپانی Nekki سازنده  بازی‌های چون Vector است که این روز ها با عرضه این بازی زیبا سروصدای بسیاری در استور رسمی اپل ایجاد کرده است . حجم این بازی در حدود 950 مگابایت است و دریافت بازی Shadow Fight 3 به صورت رایگان است اما با پرداخت های درون بازی می توان به قدرت خود افزود .
بازی های مبارزه ایی همواره در گروه پرطرفدار ترین بازی های رایانه ایی است این بازی ها در گوشی های هوشمند نیز همچنان پرطرفدار هستند . شرکت Nekki به تازگی نسخه جدید بازی Shadow Fight  را در اپ استور با نام Shadow Fight 3 قرار داده است و این بازی به صورت به محبوب ترین بازی سبک مبارزه ایی در میان کاربران قرار گرفت .
لینک دانلود بازی Shadow Fight 3 برای سیستم عامل IOS
از زمانی که وارد بازی Shadow Fight 3 گرافیک زیبای و حرفه ایی بازی نشان می دهد که اپلیکیشن جالبی را برای مبارزه انتخاب کرده ایم . در Shadow Fight 3 سه سبک مبارزه وجود دارد و می توان با انتخاب برخی ویژگی ها یک مبارز برای مسابقات خود آماده کرد البته امکان دسترسی به تمام ویژگی ها تنها از طریق پرداخت درون نرم افزار امکان پذیر است . به نظر این بازی را بتوان در کنار بهترین بازی های مبارزه ایی برای گوشی های هوشمند قرار داد جایی که بازی تیکن برای بسیاری کاربران هنوز هم جذاب است . برخی ویژگی های بازی Shadow Fight 3  را با هم مرور می کنیم:
حالت های مختلف مبارزه به گونه ایی که سه سبک مبارزه قابل انتخاب است
امکان جمع آوری قدرت و انواع سلاح ها از طریق پرداخت درون نرم افزار
انیمیشن های شگفت اور و هیجان انگیز
کنترل بسیار راحت بازی
تصاویری بسیار زیبا و گرافیکی
امکان ایجاد شخصیت  دلخواه
 
 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از