معرفی بهترین نرم افزار های Android Wear2

android wearکالاسودا- چند سالی از وارد شدن ساعت های هوشمند به بازار تکنولوژی می گذرد و مورد توجه برنده های مشهور تولید کننده  گوشی های همراه قرار گرفته است ،به گونه ایی که این شرکت ها همزمان با تولید پرچم داران خود ساعت هوشمند خود را نیز معرفی و روانه بازار می کنند.
شرکت های سونی،ال جی و هواویی در این ساعت ها از سیستم عامل android wearاستفاده می کنند. Android  wear قابلیت ارتقا و به روز رسانی نیز داردو نرم افزار های کاربردی بسیار زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد.البته این تنوع نرم افزار برای گوشی های هوشمند آیفون بسیار کمتر است. و نرم افزار های کمی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.
در ادامه به بررسی بهترین برنامه ها و بازی های سیستم عامل android wear2 می پردازیم:
بهترین نرم افزار های پیام رسانی: نرم افزار Whats App و Facebook’s messaging پرکاربرد ترین و پربازدید ترین نرم افزار پیام رسانی است .
بهترین نرم افزار تناسب اندام: در این بخش اندرود ویر بسیار قدرتمند است . Endomondo و 7 Minute Workout دو نرم افزار بسیار کارآمد و قدرتمند محسوب می شود.
بهترین بازی های این سیستم عامل نیز Lifeline و Rontivity است که البته بازی های ساعت ها زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد.
بهترین نرم افزار برنامه ریزی در طول روز نیز Todoist است که می توانید در آن یاد داشت های روزانه خود را قرار دهید
اما شاید پرطرفدار ترین نرم افزار های این ساعت ها متعلق به نرم افزار های watch face باشد که همواره طرفداران خود را دارد. نرم افزار The Watching Dead با داشتن زمینه هایی از سریال پرطرفدار واکینگ تصاویر جالبی از را برای ساعت شما ایجاد میکند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها