معرفی دو نرم افزار برای ویرایش تصاویر پرتره در IOS11

معرفی دو نرم افزار برای ویرایش تصاویر پرتره در IOS11

معرفی دو نرم افزار برای ویرایش تصاویر پرتره در IOS11کالاسودا- دو نرم افزار Slørو Anamorphic را می توان بهترین نرم افزارها در میان انبوه اپلیکیشن های سیستم عامل محبوب IOS دانست  که امکان ویرایش تصاویر پرتره را به کاربران می دهد.

قابلیت عکاسی پرتره بر روی گوشی هومند آیفون 7 پلاس قرار گرفت و بسیار مورد استقبال واقع شد به گونه ایی که برخی برند ها از جمله هواوی این قابلیت را برای دوربین عکاسی پرچم داران خود قرار دادند اما هیچ کدام کیفیت و عملکرد دوربین های برند آیفون را نداشت .

حال می خواهیم به معرفی دو نرم افزار پر طرفدار در زمینه ویرایش تصاویر پرتره بپردازیم.

نرم افزار Slør :

لینک دانلود نرم افزار Slør برای سیستم عامل IOS

اگر شما دنبال یک نرم افزار ساده برای ویرایش  عکس های حالت پرتره هستید، Slør یک پیشنهاد خوب برای شما محسوب می شود

با استفاده ازاین  برنامه، می توانید تمام تنظیمات عکس پرتره خود را شخصی سازی کنید . اما تنها ضعف این نرم افزار این است که به کاربران اجازه عکاسی در داخل نرم افزار را نمی دهد . به همین دلیل باید از خود نرم افزا ر عکاسی گوشی خود عکس پرتره گرفته و برای ویرایش به این نرم افزار مرجعه کنید . قیمت این نرم افزار 2.99 دلار و حجم آن 23.8 مگابایت است . شهرت این نرم افزار همواره به دلیل کارایی بالا و در عین حال رابط کاربری بسیار ساده آن است .

نرم افزار Anamorphic:

لینک دانلود نرم افزار Anamorphic برای سیستم عامل IOS:

در معرفی نرم افزار قبل تنها ضعف این ویرایش گر ساده عدم قابلیت عکس برداری در داخل نرم افزار معرفی شد حال به بررسی نرم افزار Anamorphic می پردازیم که اپلیکیشنی قدرتمند تر و حرفه ایی تر محسوب می شود و قابلیت عکس برداری به صورت پرتره نیز در این نرم افزار وجود دارد .

نرم افزار Anamorphic علاوه بر ویژگی های یاد شده افکت ها و قابلیت های جالبی را دارا است و می توان از این نرم افزار پر کاربرد برای ویرایش تصاویر پرتره استفاده کرد .

 در این نرم افزار نه تنها می توان عکس های حالت پرتره خود را مستقیما از برنامه عکس بگیرید و ویرایش کنید بلکه این نرم افزار مجموعه ای کامل از درجه بندی های رنگی را ارائه می تا بتوان تصاویر زیبا و با کیفیتی را در آلبوم تصاویر خود داشته باشید. قیمت این نرم افزار 2.99 دلار است و حجم آن همانند نرم افزار های حرفه ایی بالای 100 مگابایت است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها