معرفی سه شرکت آی‌تی با فرهنگ سازمانی عالی

در حین انتخاب یک شغل به چه مواردی توجه می‌کنید؟ این که مهارت‌های شما با نیازهای این سازمان تطابق دارد و یا میزان حقوق و دستمزد آن چقدر است؟ اما چیز که اغلب نادیده گرفته می‌شود و بسیار مهم است این است: آیا از کار در آنجا لذت می‌برید؟ فرهنگ سازمانی شرکت چگونه است؟

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، فرهنگ سازمانی عامل مهمی در انتخاب شغل است. به همین دلیل است که ما سه کمپانی با فرهنگ عالی را انتخاب کرده‌ایم.

سه شرکت آی‌تی با فرهنگ سازمانی عالی

Cash App

Cash App یک سرویس پرداخت تلفن همراه است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از آن به سایر کاربران پول انتقال دهید. این کمپانی در ابتدا در سال 2013 با نام “Square Cash” راه اندازی شد و در سال 2020 به درآمد 385 میلیون دلاری دست پیدا کرده است که نسبت به سال 2019 رشد 212 درصدی داشته است.

Cash App به کار ترکیبی و از راه دور علاقه دارد و دارای مزایایی حول محورهای خانواده، مراقبت‌های بهداشتی، سلامتی و مرخصی با حقوق طراحی شده است.

Personify

Personify یک بستری است که برای مدیریت و رشد جوامع با استفاده از نرم‌افزار مدیریت انجمن، نرم‌افزار مدیریت رویداد و محصولات مشارکتی استفاده می‌شود. این به سازمان‌ها کمک می‌کند تا ارتباطات بین خود، اعضای خود و مأموریت خود را تقویت کنند.

فراتر از پاداش‌ها و مزایای سلامتی، مزایا و فرهنگ شرکتی Personify یکی از پیشرفته‌ترین فرهنگ‌ها در این صنعت است که با هدف تشویق تعادل بین کار و زندگی پیش می‌رود.

Shopify

Shopify Inc. یک شرکت تجارت الکترونیک چندملیتی کانادایی است و به خرده‌فروشان آنلاین امکان دسترسی به طیف وسیعی از خدمات از جمله پرداخت، بازاریابی، حمل و نقل و ابزارهای تعامل با مشتری را می‌دهد.

Spotify به افرادی که با آنها کار می‌کنند اهمیت می‌دهد و نشان می‌دهد که این کار به سلامت کارکنان و خانواده‌هایشان کمک خواهد کرد.

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها