معرفی 5 لوازم جانبی که هر خودرو در سال 2020 باید داشته باشد

0
8940

کانال «ها ماچ تک» در سری ویدئوی جدید خود 5 لوازم جانبی ضروری برای یک خودرو در سال 2020 را معرفی کرده است.

به گزارش کالاسودا، شماره 5 این مجموعه به نام SCOSCHE MCQD-XTET MagicMount Charge3 است که یک شارژر بی سیم متصل به داشبورد ماشین محسوب شده که خروجی 10 واتی می‌دهد.

هرچند به بدنه دریچه تهویه مطبوع می‌چسبد، اما با جابجایی بخش نگهدارنده گوشی، مانع رفت و آمد جریان هوای سرد یا گرم در ماشین نمی‌شود که این خود یک مزین عمده محسوب می‌شود.

به هر سطحی می‌چسبد و علامه بر خودرو، در خانه و اداره نیز می‌توان از آن بهره برد.

شماره 4 با نام Nonda در واقع سیستم مانیتورینگ سلامت خودرو است که این روزها برای هر ماشینی لازم است. محصول موسوم بهZUS Smart Vehicle Health Monitor از طریق اپلیکیشن گزارش لحظه‌ای درباره خودرو می‌دهد.

خودرو را اسکن کرده و مشکلات آن را گزارش می‌دهد. اگر چراغ چک خودرو روشن شود، این محصول می‌تواند مشکل را به شما بگوید.

شماره سه Gilmour Cleaning Sprayer Foamaster فوم پخش کن و اسپری تمیزکننده خودرو است که وسیله‌ای ضروری و دم دستی محسوب می‌شود. بوسیله آن می‌توان کف برای شستشو روی خودرو پاشید و سپس با جداسازی قیمت فوم پخش کن، به عنوان آب پاش از آن استفاده کرد.

شماره دو  باربند جعبه‌ای به نام Thule Force XT Rooftop Cargo Box در واقع یک نظم دهنده بار روی سقف خودرو است که وسایل ضروری سفر و … را می‌توان داخل آن جا داد و حمل نمود.

شماره 1 Maxsa Innovations 37358 Park برای رانندگانی است که هنگام پارک خودرو مشکل اندازه گیری فاصله با دیوار و سایر وسایل را دارند و یا فضای کمی در پارکینگ وجود داشته و نمی‌خواهند خودرو به سایر وسایل پارکینگ بخورد.

ویدئو را با هم ببینیم.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها