معرفی Windows 365

محصول Windows 365 ویندوز ترکیبی برای دنیای ترکیبی است.

به گزارش کالاسودا، با ویندوز 365، برنامه‌ها، تنظیمات و محتوای شخصی کاربران از ابر مایکروسافت به هر دستگاه دیگری منتقل می‌شود.

بدین ترتیب توانایی چابکی و بهره وری بیشتر از محیط ویندوز از طریق کلود پی سی مایکروسافت فراهم می‌شود.

این ویدئو به شما کمک می‌کند تا بیشتر این موضوع را درک کنید.

 

 

ویندوز 365 چیست؟

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek،  ویندوز 365 یک سرویس رایانه ابری مبتنی بر اشتراک است که روی سیستم شما نصب شده و با پرداخت هزینه قابل استفاده است.

درواقع، شما از طریق سیستم دسک تاپ مجازی به رایانه شخصی ویندوز از راه دور دسترسی پیدا می‌کنید. شما یا کارفرمای شما می‌تواند هر نرم افزار ویندوزی را که دوست دارد نصب کند و از طریق مرورگر به برنامه‌های ویندوز و یک محیط کامل دسترسی داشته باشد.

این فناوری بر اساس فناوری Azure Virtual Desktop مایکروسافت ساخته شده است و بر روی Azure اجرا می‌شود که یک سیستم عامل رایانش ابری مایکروسافت است.

چه دستگاه هایی می‌توانند از ویندوز 365 استفاده کنند؟

تنها چیزی که برای دسترسی به ویندوز 365 نیاز دارید؛ یک دستگاه با مرورگر وب مدرن است. همچنین می‌توانید از طریق برنامه Remote Desktop Microsoft که برای انواع سیستم عامل ها در دسترس است؛ به آن دسترسی داشته باشید

ویندوز 365 برای چه کاربرانی است؟

از زمان راه اندازی، ویندوز 365 محصولی برای بیزنس‌ها بوده، نه مصرف کنندگان عمومی. با این حال، مشاغل در هر اندازه، حتی با یک کارمند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

آیا نسخه مصرف کننده ویندوز 365 وجود دارد؟

در ابتدا این محصول فقط برای مشاغل معرفی شده است؛ اما همانطور که اشاره کردیم حتی مشاغل دارای یک کارمند نیز می‌توانند در آن ثبت نام کنند.

ویندوز 365 چه زمانی راه اندازی می‌شود؟

مایکروسافت اعلام کرده است ویندوز 365 از 2 آگوست 2021 راه اندازی می‌شود. این خبر در 14 ژوئیه 2021 اعلام شد.

قیمت ویندوز 365 چقدر است؟

مشاغل هر ماه باید مبلغی ثابتی به ازای هر کارمند پرداخت کنند.

آیا ویندوز 365 امن است؟

ویندوز 365 به اجرای سیستم عامل ویندوز و برنامه‌های شما در بستر محاسبات ابری مایکروسافت می‌پردازد.  بدون شک مایکروسافت امنیت کافی برای حریم خصوصی این مشاغل و اطلاعاتشان در نظر گرفته است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها