مقایسه دوربین گلکسی S20 اولترا سامسونگ با پیکسل 4 گوگل

0
292

شکی نیست گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا از یک دوربین قوی‌تر و ویژگی‌های بیشتری نسبت به پیکسل 4 برخوردار است. اما در مورد عکاسی استاندارد، زوم، عکس‌های کم نور و پرتره کدام گوشی برتر است؟

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، گلکسی S20 اولترا دارای یک سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی، یک لنز تله فوتو 48 مگاپیکسلی، یک دوربین 12 مگاپیکسلی با زاویه فوق العاده و یک سنسور زمان پرواز برای درک عمق است. در کنار آن گوشی‌های پیکسل گوگل مانند پیکسل 4 نیز قدرت عکسبرداری قابل قبولی دارند. پیکسل 4 با سنسور تله 12.2 مگاپیکسلی و سنسور اصلی 16 مگاپیکسلی عرضه شده است.

عکس‌های پرتره

S20 Ultra زیبایی و نور بیشتری را حتی با خاموش بودن عملکرد “صافی پوست” در عکس‌ها اعمال می‌کند. اما پیکسل 4 جزئیات بیشتری را در عکس نشان می‌دهد. پیکسل همچنین از تعادل رنگ سفید دقیق‌تری برخوردار است، به طوری که عکس S20 Ultra رنگ مصنوعی به عکس می‌بخشد.

عکسبرداری در شب

هر دو گوشی از در شرایط کم نور از قدرت عکسبرداری بسیار عالی برخوردار هستند که توسط حالت S20 Ultra’s Night و تنظیم Pixel Night Sight تقویت شده‌اند.

در عکسبرداری در شب S20 Ultra اغلب جزئیات بیشتری را حفظ می‌کند و رنگ طبیعی‌تری دارد. اما عکس‌های پیکسل 4 شفاف‌تر به نظر می‌رسد. S20 Ultra تمایل به گرمتر نشان دادن عکس و Pixel 4 عکس را سردتر نشان می‌دهد.

بزرگنمایی

تاکنون، این دو گوشی در قابلیت‌های قبلی نسبتاً یکسان بوده‌اند. اما وقتی صحبت از بزرگنمایی می‌شود، گلکسی S20 Ultra سامسونگ پیروز است. یکی از مهمترین ویژگی‌های این گوشی “Space Zoom”، توانایی دستیابی به بزرگنمایی 100 برابر است و همچنین بزرگنمایی اپتیکال آن 4 برابر است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از