مقایسه دوربین Nova 3e و S8

2
2787
مقایسه دوربین Nova 3e و S8

مقایسه دوربین Nova 3e و S8کالاسودا_ امروز در این مقاله قصد داریم تا به مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بپردازیم که می تواند برای شما عزیزان کاربردی و جذاب باشد.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8

برندهای مختلف طی سالیان اخیر سعی کرده اند تا بهترین دوربین ها را برای گوشی های میان رده یا پرچم دار خود تولید کنند و  هر چند وقت یک بار هم می شنویم که شرکت های مانند هوآوی ، سامسونگ یا وان پلاس گوشی پرچم دار یا میان رده جدیدی با دوربین های خاص خود به بازار عرضه می کنند. امروز هم در این مقاله قصد داریم که به بررسی مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بپردازیم. این دو گوشی از گوشی های پرطرفدار هوآوی و سامسونگ محسوب می شوند.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8 : دوربین گوشی Nova 3e

مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، گوشی Nova 3e را در بازار جهانی به نام Huawei P20 lite می شناسند ولی در بازار چین و همچنین بازار ایران با نام Nova 3e عرضه شده است. این گوشی اسفند ماه سال 2018 به بازار جهانی عرضه شد و در اواخر فروردین وارد بازار ایران شد. این گوشی جز گوشی های میان رده هوآوی محسوب می شود که باز هم در نوع خود طرفداران زیادی داشته است.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8

اگر بخواهیم به مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بپردازیم باید بگوییم که گوشی Nova 3e دارا دوربین دو لنزه در پشت این دستگاه است. دوربین 16 مگاپیکسلی این گوشی به شما اجازه می دهد که حتی در نور کم هم به عکس برداری با کیفیت بالا بپردازید. مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، دوربین دوم این دستگاه 2 مگاپیکسلی است که می توان با آن افکت های مناسبی را خلق کرد. در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، آزمایشات بسیاری در زمینه دوربین Nova 3e انجام شده است و همگی نشان دهنده این است که دوربین های این گوشی از کیفیت بالایی برخوردار است.

در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، در مورد دوربین جلوی Nova 3e هم بگویی که 16 مگاپیکسل است و می تواند سلفی های جذابی را برای شما خلق کند. مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، کیفیت بالای دوربین جلوی Nova 3e باعث می شود تا این گوشی با وجود میان رده بودن آن جذابیت بالایی میان کاربران و طرفدار این برند است.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8 : دوربین گوشی گلکسی S8

مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، حال می خواهیم در مورد گوشی سامسونگ گلکسی S8 صحبت کنیم. این گوشی از گوشی های پرچم دار سامسونگ محسوب می شود که در اسفند ماه سال 2017 در بازار جهانی عرضه شد. مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ،  این گوشی با کیفیت هنوز رقیب خیلی از گوشی های کنونی محسوب می شود. حالا اگر بخواهیم به مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بپردازیم باید بگوییم که گوشی سامسونگ گلکسی دارای یک دوربین 12 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 8 مگاپیکسلی در جلوی این گوشی تعبیه شده است که می تواند برای کاربران جذاب و کاربردی باشد. کیفیت بالای عکس برداری آن باعث شده تا هنوز هم دوربین این گوشی جز بهترین ها محسوب شود.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8

مقایسه دوربین Nova 3e و S8

اگر بخواهیم به صورت کلی به مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بپردازیم باید بگوییم هنوز هم دوربین گوشی سامسونگ S8 از کیفیت بالاتری نسبت به دوربین Nova 3e برخوردار است. گرچه در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، گوشی Nova 3e دارای دو لنز برای دوربین پشت گوشی است اما کیفیت دوربین تک گوشی S8 دارای کیفیت و زیبایی بالاتری نسب به دوربین گوشی هوآوی است. شرکت سامسونگ همیشه سعی کرده تا بهترین دوربین ها را برای گوشی های خود ارائه کند. باید در مورد مقایسه دوربین Nova 3e و S8 بگوییم که گوشی Nova 3e یک گوشی میان رده و گوشی سامسونگ S8 یک گوشی پرچم دار محسوب می شود.

در نهایت باید این موضوع رو هم باید اشاره کنیم که در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، دو شرکت هوآوی و سامسونگ طی سالیان اخیر سعی کرده اند کیفیت دوربین های خود را افزایش دهند تا بتوانند رقیبی مناسب برای برند های دیگر باشند. دو گوشی Nova 3e و S8 هر دو در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 دارای کیفیت منحصر به فرد و خاص خود هستند ولی باید این موضوع را اشاره کنیم که در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 ، این دو گوشی می توانند رقبای خوبی برای یکدیگر باشند. در ادامه مقایسه دوربین Nova 3e و S8 می توانیم به این مطلب اشاره کنیم که سنسور 8 مگاپیکسلی سامسونگ S8 دارای کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به گوشی Nova 3e است که در نوع خود جالب توجه و جذاب است.

مقایسه دوربین Nova 3e و S8

مقایسه دوربین Nova 3e و S8 : مقایسه کلی

در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 می توانیم بگوییم که دوربین Nova 3e 16 و 2 مگاپیکسل و دو دوربین و دوربین S8 12 مگاپیکسل با فوکوس اتوماتیک است. باید در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 اشاره کنیم که گوشی Nova 3e دو دوربین و گوشی S8 تک دوربین است. در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 باید اشاره کنیم که هر دو گوشی دارای سیستم های شناسایی چهره ، پانوراما و فوکوس اتوماتیک هستند.در مقایسه دوربین Nova 3e و S8 و بخش ضبط ویدئو باید اشاره کنیم که دوربین Nova 3e با کیفیت 1080 ضبط ویدئو خواهد داشت و گوشی S8 می تواند با کیفیت 4K ضبط ویدئو داشته باشد. در بخش بعدی مقایسه دوربین Nova 3e و S8 به فلش این دو دستگاه می پردازیم و باید اشاره کنیم که گوشی Nova 3e دارای دو فلش LED و گوشی S8 دارای یک فلش LED است

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها
میلاد
میلاد
1 سال پیش

گوشی nova 3e را نباید با s8 مقایسه کرد اصلا قابل مقایسه نیستند

حمیدرضا مولی زاده
Reply to  میلاد

به وضوح از نظر کیفیت دوربین S8 عملکرد بهتری دارد اما همیشه یکی از سوال های کاربران خرید گوشی های میان رده جدید یا پرچمدار سال های گذشته است که در این مقاله تلاش شده به نوعی به یکی از سوال های پرتکرار در قالب دو محصول پرفروش پاسخ داده شود