اخبار

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ، پرچمدار بخریم یا میان رده؟

کالاسودا - مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ، پرچمدار بخریم یا میان رده؟کالاسودا – مقایسه قیمت گوشی های هوآوی یکی از روش های اصلی انتخاب گوشی است که می تواند کاربر را در امر خرید گوشی مورد علاقه خود راهنمایی کند.

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی برای کاربران

برای بسیاری از کاربران هوآوی، مقایسه قیمت گوشی های هوآوی فاکتوری مهم در انتخاب مدل مناسب است. بنابراین کاربرانی که بودجه بیشتری دارند پس از مقایسه قیمت گوشی های هوآوی قطعا یک گوشی پرچمدار را انتخاب خواهند کرد و کاربرانی که مقایسه قیمت گوشی های هوآوی آنها را به این نتیجه رسانده است که بودجه آنها نسبت به قیمت محدود است دست روی گوشی های میان رده یا ارزان قیمت خواهند گذاشت. در زیر به مقایسه قیمت گوشی های هوآوی با توجه به مشخصات سه گوشی پرچمدار، میان رده و ارزان قیمت این برند خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی در رده پرچمدار

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ، پرچمدار بخریم یا میان رده؟

یکی از گوشی های گران قیمت و جدید هوآوی که اخیرا رونمایی شد گوشی Huawei P20 Pro است که قیمت حدود 890 دلار دارد و در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی جزو گوشی های لاکچری و گران قیمت قرار می گیرد. این گوشی دارای ویژگی هایی چون دوربین سه گانه با کیفیت 8،20،40 مگاپیکسل همراه با دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی است که در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی پرچمدار تاثیر گذار است. همچنین یکی دیگر از مواردی که در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی باید لحاظ کرد پشتیبانی این گوشی از 6 گیگابایت رم است که ان را به گوشی ای قدرتمند تبدیل می کند. این گوشی مجهز به پردازنده 8 هسته ای و 128 گیگابایت حافظه داخلی است که فاکتوری مهم در مقایسه قیمت محسوب می شود. در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی پرچمدار این گوشی قیمت بیشتری نسبت به دیگر پرچمداران مانند p20  دارد که 530 دلار قیمت دارد. این گوشی برای افرادی که بودجه بالایی دارند می تواند در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی به کاربر در انتخاب کمک کند.

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی میان رده

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی میان رده

یکی از گوشی های میان رده که قیمت متوسطی دارد و ویژگی های میانی مشابه به پرچمدار با قیمتی مناسب را دارد مدل Nova 3 است که قیمت حدود 560  دلار دارد و می تواند در مقایسه قیمت گوشی ها لحاظ شود. این گوشی دارای 6.3 اینچ و 4 گیگابایت رم hisilicon  کایرن 970 است که می تواند در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی میان رده نقش مهمی را ایفا کند. همچنین دارا بودن دوربین سلفی دوگانه برای این گوشی مزیت محسوب می شود و در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی تاثیرگذار است. باتری هم که نقش مهمی در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ایفا می کند، در این گوشی از نوع 3750 میلی آمپری است. این گوشی میان رده حدود دو ماه قبل به بازار عرضه شده است و زمان ارائه نیز در قیمت و طبیعتا مقایسه قیمت گوشی های هوآوی تاثیرگذار است. چرا که در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی متوجه می شوید گوشی های جدید که اخیرا به بازار عرضه شده اند قیمت بالاتری نسبت به مدل میان رده مشابه در جدول مقایسه قیمت گوشی های هوآوی خواهند داشت. بنابراین کاربران می توانند اندکی صبر کنند تا قیمت آن گوشی با گذشت زمان رتبه پایین تری را در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی از آن خود کند.

مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ارزان قیمتمقایسه قیمت گوشی های هوآوی

یکی از گوشی های خوش ساخت و ارزان قیمت هوآوی، مدل Honor 7s است که با قیمتی معادل 130 دلار در بازارهای جهانی به فروش می رسد. کاربرانی که بودجه محدود دارند می توانند در بررسی و مقایسه قیمت این مدل را مدنظر داشته باشند. این گوشی با توجه به امکاناتی چون پردازنده 4 هسته ای و رم 2 گیگابایتی و حافظه داخلی 16 گیگابایتی قیمتی مناسب و پایین دارد و در واقع با توجه به ویژگی هایی که دارد نمی توان انتظار قیمت بالایی از آن در مقایسه قیمت گوشی های هوآوی داشت. این گوشی اندکی اختلاف قیمت با دیگر گوشی ارزان قیمت آنر به نام Honor 7a دارد که قیمت ان 135 دلار است و دارای ویژگی های بهبود یافته ای نسبت به این مدل مانند 32 گیگابایت حافظه داخلی است که بر قیمت آن تاثیر گذاشته است.مقایسه قیمت گوشی های هوآوی ، پرچمدار بخریم یا میان رده؟

در زیر جدول مقایسه قیمت گوشی های هوآوی که در این مقاله ذکر شد مشاهده می شود.

قیمت به دلارمدلنوع گوشی
890 $P20 proپرچمدار
765P20
560Nova 3میان رده
135Honor 7aارزان قیمت
130Honor 7s

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

شبکه های اجتماعی؛ بودن در جمع یا تنهایی صرف؟
دانلود دینگ برای آیفون ؛ رقیبی جدی برای اسنپ و تپ سی
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا