ممنوعیت تجارت با اکانتهای بانکی نامعتبر در کره جنوبی

ممنوعیت تجارت با اکانتهای بانکی نامعتبر در کره جنوبی|کالاسودا

ممنوعیت تجارت با اکانتهای بانکی نامعتبر در کره جنوبی|کالاسوداکالاسودا – کره جنوبی، تاجران ارز مجازی را از تجارت با اکانتهای بانکی ناشناس منع کرد.

به گزارش رویترز از سئول، این قانون در سراسر کره جنوبی از تاریخ 30 ژانویه به اجرا در خواهد آمد و طی آن هر گونه مبادله سکه های مجازی توسط اکانتهای ناشناخته که به منظور پولشویی و دیگر جرائم مورد استفاده قرار میگیرد ممنوع خواهد شد.

این روزها با استقبال از تجارت در ارزهای مجازی هر فردی از زنان خانه دار گرفته تا دانشجویان دانشگاه دوست دارند که در این کار سرمایه گذاری کنند، بدون اطلاع از اینکه از قوانین سیاسی جهانی در خصوص سرمایه گذاری در یک دارایی و دیدگاه قانونی آن سر در بیاورند.

حال کره جنوبی قوانین سفت و سختی برای مبادله بیتکوین و دیگر واحدهای پولی مجازی وضع کرده و بعد از این قانون ارزش بیتکوین 3.5 درصد در این کشور که دومین کشور مبادله کننده این پول مجازی است سقوط کرده است.

سیاستگزاران سراسر جهان یکدیگر را به وضع قوانین هماهنگ در این زمینه فراخوانده اند و قانونگذار امور مالی کره جنوبی نیز هفته گذشته اعلام کرد که دولت مبادلات مجازی داخلی را تحت نظر قرار خواهد داد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها