منع محتوای رژیم و لوازم آرایشی برای زیر 18 ساله ها در اینستاگرام

0
99
منع محتوای رژیم و لوازم آرایشی برای زیر 18 ساله ها در اینستاگرام

اینستاگرام یک سرویس به اشتراک گذاری تصاویر است که بسیار در بین کاربران داخل  و خارج کشور محبوب است. با این حال ، ممکن است محتوایی در دسترس ما کاربران قرار یگیرد که به دلایلی ما را خوشحال یا غمگین می کند. بنابراین ، تنظیم محتوای در اینستاگرام ، به ویژه برای کاربران زیر 18 سال ، حائز اهمیت است.

محتوای نامناسب برای کاربران زیر 18 سال

BuzzFeed گزارش داده است كه روز چهارشنبه اینستاگرام سیاست جدیدی را اتخاذ کرده است كه محتوا را برای کاربران زیر 18 سال تنظیم می كند. این محدودیت سمت محتوایی حول لوازم آرایشی و تبلیغاتی با محتوای مشابه و رژیم های عجیب و غریب برای لاغری است. به عبارت دیگر ، هر چیزی که محصولی آرایشی با قیمت تبلیغ کند ، به طور بالقوه مسدود خواهد شد.

بسیار دیده شده که کاربران نوجوان برای اینکه بتوانند کمر خود را باریک کنند از رژیم های روی اینستاگرام بهره می گیرند که می تواند بسیار برای سلامت آنها مضر باشد و در نهایت موجب مریضی آنها شود. به همین دلیل اینستاگرام محتوای این چنینی را بلاک کرده است.

علاوه بر اینستاگرام، این سیاست برای فیسبوک نیز اجرایی می شود. مدیران اینستاگرام ادعا کرده اند که این سیاست به منظور خنثی کردن روش های تجاری نامناسب جدید اجرایی می شود. آن ها همچنین ادعا کرده اند که این موضوع، محیط اینستاگرام را به شبکه اجتماعی بهتری تبدیل می کند.

محتوای نامناسب برای کاربران زیر 18 سال

ریپورت پست های نقض کننده این سیاست

طی هفته های آینده اینستاگرام به ابزارهایی جهت ریپورت کردن پست های نقض کننده این سیاست مجهز می شود. این سیاست سلبریتی هایی که محصولات بی پایه را صرفا برای درآمدزایی تبلیغ می کنند، به شدت محدود خواهد کرد.

برای مثال، تبلیغات خانواده کارداشیان برای محصولات کاهش وزن که اصلا برای افراد زیر 18 سال مناسب نیست، با این سیاست برای این افراد محدود خواهد شد. این تغییر از سوی بسیاری از افراد که با شیوه های تبلیغاتی جدید در این شبکه اجتماعی مخالفند، مورد حمایت قرار گرفته است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا باید محتوای آن برای کاربران زیر 18 سال یا برای همه تنظیم شود؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ریپورت پست های نقض کننده این سیاست

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها