موبایل های آینده سامسونگ ظاهری جدید خواهد داشت؟

موبایل های آینده سامسونگ ظاهری جدید خواهد داشت؟

موبایل های آینده سامسونگ ظاهری جدید خواهد داشت؟کالاسودا- موبایل های آینده سامسونگ با دوربین سلفی داخل صفحه نمایش رقبای خود را به مبارزه دعوت می کند. به نظر می رسد سامسونگ هیچ گاه سمت بریدگی صفحه نمایش یا همان قابلیت ناچ گوشی های آیفون که پس از عرضه میان تمام برند های موبایل مورد استفاده قرار گرفت نرود. این موضوع شاید در ابتدا برای کاربران گوشی های موبایل و طرفداران این برند ناراحت کننده بود اما به نظر می رسد به مرور شرایط قصد تغییر دارد.

موبایل های آینده سامسونگ چه جذابیتی برای کاربران خواهند داشت؟

در حال حاضر از دید بسیاری از کاربران گوشی های موبایل و فناوری های مورد استفاده شرکت های سازنده گوشی های هوشمند به پایان خود رسیده و بسیاری از برند ها با استفاده از قابلیت های که برای یک گوشی موبایل مورد نیاز نیست قصد دارند فروش بسیار خوبی به دست آورند. این قابلیت ها حتی در بسیاری از مواقع آزار دهنده نیز هست به عنوان مثال بریدگی صفحه نمایش برای گوشی های هوشمند به خصوص کاربران سیستم عامل اندروید که این روز ها تقریبا تمام گوشی های موبایل را با این بریدگی می بینیم. در این میان تمام برند ها از آیفون تقلید کردند و تنها سامسونگ به خوبی می دانست که این قابلیت یا بهتر بگوییم تب صفحه نمایش که از بریدگی خاصی بهره می برد به زودی فرو می کشد زیرا آن بخش صفحه نمایش که به دلیل این موضوع ایجاد شده کاربرد خاصی ندارد.

موبایل های آینده سامسونگ ظاهری جدید خواهد داشت؟

از طرفی دیگر برند اوپو شرایط جالب تری را برای کاربران رقم زد و گوشی هوشمند تمام صفحه ای را ایجاد کرد و محصول جدید خود را با شرایطی تولید کرد که از یک دوربین سلفی که به صورت کشویی است را در اختیار کاربران قرار داد.

اما این به نظر پایان کار تغییر در ظاهر گوشی های هوشمند نیست و به نظر می رسد تا مدتی دیگر سامسونگ برنده این رقابت شودزیرا این کمپانی قدرتمند به هیچ کدام از این دو قابلیت اعتماد نکرد و تنها هدف خود را رسیدن به هدف همیشگی تویلد کتتده های موبایل یعنی ساخت گوشی هوشمند بدون حاشیه قرار داد.هدفی که به نظر می رسد به زودی توسط کمپانی سامسونگ مورد استفاده قرار گیرد.

امروز تصویر از موبایل های آینده سامسونگ منتشر شد که این خبر را تایید می کند و صفحه توییتر سامسونگ نیز این موضوع را به صورت رسمی تایید کرد با این وجود بعید به نظر می رسد ظاهر جدید موبایل های آینده سامسونگ با عرضه گوشی گلکسی اس ۱۰ به صورت رسمی رونمایی شو .

با ما در  صفحه اینستاگرام کالاسودا همراه باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار