روند تولید موتور الکتریکی LiveWire هارلی دیویدسون از سر گرفته شد

0
162
روند تولید موتور الکتریکی LiveWire هارلی دیویدسون از سر گرفته شد

هارلی دیویدسون پس از حل مسئله فناوری شارژ موتور های برقی اش که هفته گذشته کشف شد ، تولید و تحویل موتور الکتریکی  LiveWire را به عنوان اولین موتور سیکلت برقی آغاز کرده است.

مشکل در شارژ موتور الکتریکی livewire

اولین مشتریان LiveWire سی هزار دلاری که تازه از ماه سپتامبر حمل و نقل را شروع کرده اند ، می توانند شارژ موتورسیکلت های خود را در خانه از سر بگیرند. (این شرکت پیش از این به مشتریان توصیه می کرد فقط تا زمان حل این مشکل در نمایندگی ها شارژ شوند.)

این نشان می‌دهد که ممکن است مشکلی با شارژ این وسایل نقلیه در ولتاژ پایین به وجود آمده باشد که اکنون حل شده است. مسئله‌ای که ممکن است به این معنی باشد که رانندگان نمی‌توانند این موتورسیکلت‌ها را در خانه‌های خود شارژ کنند. این در حالی است که موتورسیکلت‌های LiveWire از ماه سپتامبر به بازار عرضه شدند.

مشکل در شارژ موتور الکتریکی livewire

اقداماتی در جهت تضمین کیفیت

هارلی دیویدسون بارها از مشخص کردن مشکل خودداری کرده است. اما هرچه بود ، این شرکت ادعا می کند که این موضوع تنها پس از “تحلیل دقیق” در یک موتور سیکلت یافت شده است. سخنگوی هارلی دیویدسون در نامه ای به Verge گفت: “به طور موقت توقف تولید موتور الکتریکی LiveWire به ما اجازه داد كه كه مشکل را شناسایی کنیم. ما به اقدامات جدی تضمین کیفیت و تلاش خود برای تحویل بهترین موتور سیکلت های دنیا افتخار می کنیم.”

اقداماتی در جهت تضمین کیفیت

شرکتهایی با مشکل مشابه

البته شرکت هارلی داویدسون تنها شرکتی نیست که با اولین نسل از وسایل نقلیه برقی عرضه شده خود مشکل دارد. پیش از این در ماه ژوئن شرکت آئودی شاسی بلندهای خود یعنی E-Tron های خود را به دلیل مسائلی در رابطه با انفجار باطری‌ها، بازگرداند (هرچند هیچ گزارشی مبنی بر وجود چنین مشکلی از سوی مشتریان ارسال نشده بود). چند هفته پس از آن نیز استارتاپ چینی NIO اولین ماشین‌های شاسی بلند برقی خود را پس از آتش گرفتن تعدادی از این ماشین‌ها، بازگرداند.

در مورد موتور الکتریکی LiveWire هارلی دیویدسون

LiveWire در ابتدا در سال 2014 به عنوان موتور سیکلت مفهومی معرفی شد و اولین شرکت در فناوری پیشران برقی است. پیش بینی می شود هارلی دیویدسون LiveWire را با تعدادی موتور سیکلت برقی کوچکتر و مقرون به صرفه تر و همچنین اسکوتر برقی صندلی دار و دوچرخه را روانه بازار کند.

موتورسیکلت برقی LiveWire قرار بود تا تلاش این شرکت برای جذب رانندگان جوان ‌تر باشد تا بتواند پس از رکود اقتصادی خود، مجدداً به فروش خوبی برسد. با این اوصاف، قیمت این موتورسیکلت نیز بسیار گران در نظر گرفته شد به طوری که موتورهای  LiveWire قیمتی در حدود ۱۰ دلار بیشتر از گران ترین موتورهای برقی بازار را دارند.

در مورد موتور الکتریکی LiveWire هارلی دیویدسون

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها