اخبار

موج حملات انفجاری به شرکت سونی رسید

موج حملات انفجاری به شرکت سونی رسید|کالاسودا

کالاسودا - موج حملات انفجاری به شرکت سونی رسید|کالاسودا

کالاسودا_بر اساس خبرهای تایید نشده، یکی از کاربران شرکت سونی با انتشار تصاویری از سوختگی دستانش،شرکت سونی را به اهمال کاری در امنیت کاربران متهم کرد.

طی سال گذشته، رگبارهایی از انفجار تلفن های همراه گریبانگیر سامسونگ شد، انفجارهایی که بیش از هر چیز اعتبار و ابروی این شرکت مشهور را به خطر انداخت .

اگرچه در خصوص این انفجارها حرف و حدیث ها بسیار است و هنوز هم تحقیقات در خصوص پرونده انفجار ها ادامه دارد، اما بسیاری از کارشناسان عرصه فناوری، متهم ردیف اول این انفجارها را باتری های لیتیوم یونی به کار رفته در این نوع از تلفن همراه می دانند .

جالب اینجاست که حتی در اوج این ماجراها، پای اپل نیز به بحران اتفاقات سامسونگ باز شد و این شرکت نیز با مواردی مشکوک از انفجار بسته های تحویل کالای خود در برخی ایالت ها رو به رو شد . اگرچه سال گذشته نام سامسونگ با انفجار پیوند خورده بود. اما به نظر می رسد امسال نوبتی هم که باشد نوبت سونی بازها است که طعم استرس را بچشند .

sony|کالاسودابر اساس اخباری که هنوز مورد تایید شرکت سونی و یا منابع رسمی قرار نگرفته است، یکی از کاربران موبایل های سونی با  انفجار تلفن همراهش مواجه و دچار سوختگی درجه ۳ شده است .

موضوع از جایی شروع شد که تیم کالینز ۳۶ ساله پس از منفجر شدن تلفن همراه و سوختگی انگشتان دو دستش به بیمارستان مراجعه کرد. او اعلام کرده انفجار موبایل درست زمانی اتفاق افتاد که کولینز مشغول ارسال پیامی به یکی از دوستانش بود.

این مرد انگلیسی با شکایت از شرکت سونی تقاضای ۱۰ هزار پوند غرامت کرده است. این فرد ادعا می کند موبایل سونی Xperia Z2 وی به طور ناگهانی آتش گرفته و سبب سوختگی درجه ۳ دست هایش شده است.

فرایند بهبود دست او سه ماه طول کشیده و به همین دلیل او شغل و دوستانش را از دست داده است.

مطالب مرتبط

برو بالا