موس جدید گیمینگ Razer با ویژگی های نوری معرفی شد

0
240
موس جدید گیمینگ Razer با ویژگی های نوری معرفی شد

هنگامی که به موس های گیمینگ فکر می کنید احتمالا اولین گزینه ای که به ذهنتان می رسد برند Razer است. خبر خوب اینکه موس جدید گیمینگ Razer با نام Viper به تازگی معرفی شده است.

رنگ نور موس را خودتان تعریف کنید

این شرکت به ساخت موس های مخصوص گیم معروف است و بسیاری از گیمرها آن را می شناسند. اکنون این کمپانی جدیدترین موس خود به نام Razer Viper را رونمایی کرده است، موسی که مجموعه ای از کلیدهای نوری را در خود جای داده است و آن را به یکی از زیباترین موس های گیمینگ تبدیل کرده است. به صورتی که گیمر می تواند رنگ و الگوی درخشش لوگوی ریزر را در اپلیکیشن سیناپس (Synapse) به دلخواه تغییر دهد.

برای راست و چپ دست ها

به گفته ریزر، این موس ها این گونه تعریف می شوند که با سوئیچ های نوری Razer هیچ گونه تماس فیزیکی برای ارسال سیگنال نیاز نخواهید داشت. در واقع می توانید از طریق پرتو نور مادون قرمزی که از یک شاتر عبور می کنند تا سیگنال الکتریکی را به سمت کامپیوتر ببرند، و دکمه های موس نیز فورا به هر فشار انگشت پاسخ می دهند و به این  که هر عملی در راستای هدف بازیکن اجرا می شود. این موس هم برای افراد راست دست و هم افراد چپ دست مناسب است و تنها 69 گرم وزن دارد.

رنگ نور موس را خودتان تعریف کنید

مقاومت بالای موس

طبیعتا این مسئله موجب تفاوت در نحوه بازی گیمر می شود، اما اگر بازی های زیادی خصوصا که به کلیک نیاز دارند انجام می دهید، این موس می تواند انتخاب بهینه ای برای شما باشد. ریزر به این افتخار می کند که این موس تا میزان 70 میلیون کلیک مقاوم است، به این معنی که این موس می تواند تا مدت زمان زیادی دوام بیاورد.

دیگر ویژگی ها

از دیگر ویژگی های این گوشی می توان به سنسور نوری 5G ، 16000 دی پی آی اشاره کرد ، همچنین وجود هشت دکمه قابل برنامه ریزی و حافظه آنبرد آن که قابلیت ذخیره تنظیمات و جا‌ به‌ جایی و متصل کردن موس به یک کامپیوتر دیگر را دارد، اشاره کرد. قیمت Razer Viper اکنون 80 دلار بوده و اکنون تنها از طریق وب سایت رسمی Razer قابل خریداری است.

مقاومت بالای موس

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها