مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite غیب شد!

مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite غیب شد!

مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite غیب شد!کالاسودا_ به تازگی خبرهای جالبی در مورد بازی Fortnite و مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite منتشر شده که نشان می دهد که این مکعب عجیب و غریب پس از مدت ها غیب شده است.

بازدید فوق العاده کاربران از برنامه بازی Fortnite

بالاخره Fortnitemares به پایان رسید و دنیای بازی Fortnite را به طور کامل تغییر داد. عصر امروز برنامه Battle Royale درون بازی که به مناسبت هالووین پر از هیولاهای جدید بود به پایان خود نزدیک شد و حدود یک میلیون کاربر این برنامه را به صورت زنده در Twitch دیدند.

تحرکات مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite

این برنامه پس از غیب شدن مکعب عجیب و غریب بنفش شروع شد. اول این مکعب ذوب شد و یک دریاچه پرشی را پدید آورد. بعد این مکعب شروع به چرخش های متوالی کرد و بعد به طور کامل غیب شد و در نهایت کاربران را به داخل یک فضای عجیب و پر از نور کشید. شما در این فضا نمی توانستید کار خاصی را انجام دهید و تنها در این فضا شناور و شاهد یک پروانه ای عجیب بودید.

تغییرات پس از ناپدید شدن مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite

این موضوع چند دقیقه زمان برد و بعد کاربران دوباره به جزیره Fortnite منتقل شدند و نکته جالب اضافه شدن یک بخش جدید به جزیره بود. همان فضایی که این مکعب تبدیل به دریاچه شده بود ، به مجمع الجزایر جالبی تبدیل شده بود. قطعا تغییرات دیگری هم در بازی ایجاد شده است که در ساعات آینده به خوبی مشخص خواهد شد. البته گفته شده برنامه های تازه ای هم به بازی اضافه شده است.

مکعب عجیب و غریب بازی Fortnite غیب شد!

اتفاقات آینده بازی

نکته جالب در مورد بازی Fortnite این است که هیچکسی نمی تواند اتفاقات جاری این بازی را پیشبینی کند و هر اتفاقی امکان رخ دادن در این بازی را دارد. باید دید که در آینده شاهد چه اتفاقات جدیدی در این بازی خواهیم بود.

این بازی چند ماه پیش هم یک مراسم را برگزار کرده بود که توانست نگاه خیلی از کاربران را به خود جلب کند و بهترین بازخورد را از سوی کاربران این بازی داشته باشد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را در مورد این خبر و بازی Fortnite با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید و نظر خود را در مورد این مکعب عجیب و غریب به ما بگویید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار