میان رده جدید هواوی به زودی معرفی میشود

میان رده جدید هواوی به زودی معرفی میشود|کالاسوداکالاسودا – آیا میان رده جدیدی که هوآوی قصد رونمایی از آن را دارد مدل Honor 7C است؟

خبرهای جدید حاکی از آن است که میان رده جدید هوای مراحل دریافت گواهینامه های لازم برای رسیدن به بازار را طی کرده است و احتمالا طی روزهای آینده این گوشی رونمایی خواهد شد.

در تصویری که از این گوشی منتشر شده نشان میدهد که گوشی جدید Honor 7C به صفحه ‌نمایش کشیده با نسبت ابعاد ۱۸ به ۹ مجهز شده است؛ در حاشیه‌ی بالای نمایشگر، دوربین سلفی دوتایی جلب توجه می‌کند و در حاشیه‌ ی پایین نمایشگر با وجود حاشیه‌ های باریک، لوگوی Honor قابل مشاهده است. مدل فاش شده به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد.

HUAWEI-Honor-7C-|کالاسودادر لبه‌ سمت راست گوشی، دکمه‌ تنظیم صدا و پاور جای گرفته است و در لبه‌ی سمت چپ نیز، اسلات سیمکارت قرار دارد.  انتظار میرود که سیستم عامل این گوشی EMUI باشد و همینطور از تمام شبکه های ارتباطی ۲G  تا ۴G حمایت کند.

این گوشی با شماره مدل LND-TL30 با دوربین دوگانه افقی همراه شده است و به دلیل حاشیه‌ های باریک در پنل جلوی گوشی، حسگر اثر انگشت به قاب پشتی منتقل شده است؛ بدین شکل، هویت کاربران احراز می‌شود.

قبلی «
بعدی »

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار