اخبار

میان رده های سال 2019 سامسونگ چه مشخصاتی خواهند داشت؟

میان رده های سال 2019 سامسونگ چه مشخصاتی خواهند داشت؟

کالاسودا - میان رده های سال 2019 سامسونگ شرایط جالبی را برای کاربران این برند رقم خواهند زد. این کمپانی کره ایی در سال های اخیر موفقیت های بسیاری در زمینه گوشی های میان رده به دست آورده اما در سال جاری برند های چینی مشکلات بسیاری را برای این برند در بخش گوشی های میان رده و مقرون به صرفه ایجاد کرده اند. حال امروز خبری سامسونگ را منتشر کرد که نشان می دهد سامسونگ تصمیمات جالبی گرفته است.

میان رده های سال 2019 سامسونگ چه شرایطی را رقم خواهند زد؟

بر اساس اخبار موجود سامسونگ قصد دارد میان رده های جدید خود را در سری A به دو بخش تقسیم کند. گوشی های هوشمند گلکسی A50 و A60 این برند با پنل صفحه نمایش ال سی دی روانه بازار می شوند و سایر مدل های این سری از همان پنل همیشگی بهره مند می شوند. این گوشی های هوشمند شامل A30، A40 ، A70 و A80 نسخه 2019 می شوند. سامسونگ این تدبیر را اندیشیده تا بتواند در مقایسه با برند های چینی رقابت جدی تری داشته باشد.

میان رده های سال 2019 تنها شامل سری A نمی شود. سامسونگ قصد دارد گوشی های سری M خود را نیز در سال آینده روانه بازار فروش کند. گوشی های هوشمند این سری را باید ترکیبی از سری های J و On و C دانست. اطلاعات زیادی در مورد این گوشی های هوشمند منتشر نشده،اما بدون شک این سری از موبایل های سامسونگ فروش بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد. سامسونگ قصد دارد این سری را با قیمت پایین تری در مقایسه با سری A در اختیار کاربران قرار دهد.میان رده های سال 2019 سامسونگ چه مشخصاتی خواهند داشت؟

در حال حاضر کمپانی سامسونگ پرچمداران خود را در دو سری نوت و سری اس روانه بازار می کند و گوشی های میان رده این برند نیز به طور کلی شامل سری های  A و J می شود که سری A معمولا دارای ویژگی های گران قیمت تری در مقایسه سری ارزان قیمت تر دارد.

در سال جاری سامسونگ گوشی های سری A را با ویژگی های منحصر به فرد در بخش دوربین روانه بازار فروش کرده و در این سری از میان رده های سامسونگ شامل گوشی های موبایل با سه و چهار لنز دوربین اصلی بوده ایم.حال باید دید سامسونگ چگونه می خواهد فروش بالای خود در بخش گوشی های میان رده را حفظ کند.

نظر شما در این زمینه چیست؟ سامسونگ برترین انتخاب در بخش گوشی های میان رده است یا شما هم مانند بسیاری از کاربران میان رده های برند های چینی را ترجیح می دهید؟

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا