میت 20 بخریم یا پی 20 پرو ؛ کدام گوشی هوشمند ارزش خرید بالایی دارند؟

0
682
میت 20 بخریم یا پی 20 پرو ؛ کدام گوشی هوشمند ارزش خرید بالایی دارند؟

گوشی های پرچمدار هواوی در بازار ایران طرفداران بسیار زیادی دارند، این گوشی های هوشمند در مقایسه با برند های دیگر قیمت مناسب تری دارند، در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که میت 20 بخریم یا پی 20 پرو. این دو گوشی هوشمند با قیمتی در حدود 9 میلیون تومان به فروش می رسد.

پی 20 پرو دوربین قدرتمند تری دارد

گوشی هوشمند هواوی پی 20 پرو پس از یک سال و نیم همچنان به عنوان برترین دوربین گوشی های هوشمند به شمار می رود، این گوشی هوشمند که از پردازنده کایرین 970 می برد دارای سه لنز اصلی است، این گوشی هوشمند دارای لنز های 40، 20 و 8 مگاپیکسلی است و در وب سایت های معتبر در کنار میت 20 پرو و گلکسی اس 10 پلاس به عنوان برترین دوربین گوشی های هوشمند شناخته می شود پس اگر دوربین برای شما اهمیت بسیاری دارد پیشنهاد می کنیم پی 20 پرو انتخاب مناسبی است.

میت 20 ؛ نسخه عادی پرچمدار هواوی با پردازنده 7 نانومتری

گوشی هوشمند میت 20 را می توان یکی از برترین گوشی های هوشمند هواوی در سال جاری دانست. در پاسخ به سوال میت 20 بخریم یا پی 20 پرو پیشنهاد می کنیم که اگر پردازنده اهمیت بسیاری دارد و قصد خرید یک گوشی هوشمند با سرعت بسیار خوبی را دارید این محصول می تواند خرید بسیار خوبی به شمار رود.

به طور کلی این دو گوشی هوشمند می تواند تمام نیاز های کاربران را برطرف می کند و بدون شک خرید های بسیار خوبی برای شما محسوب می شود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها