اخبار

میت ۲۰ پرو هواوی از یک باتری بسیار بزرگ استفاده می کند

کالاسودا - کالاسودا-پرچم دار آینده هواوی بزرگترین باتری این برند چینی خواهد بود. باتری میت ۲۰ پرو به نظر می رسد از یک باتری بسیار بزرگ استفاده کند . فبلت های هواوی همواره برترین باتری را برای گوشی های هوشمند داشته و تیزر جدید میت ۲۰ پرو نیز بر این موضوع تاکید دارد که این گوشی هوشمند سعی دارد یکی از بهترین های سال آینده باشد.

کمپانی چینی هواوی یکی از برند هایی است که بر روی باتری های موبایل بسیار وسواس دارد به همین دلیل پرچم داران خود را با باتری های بسیار قدرتمندی روانه بازار می کند. با این وجود به دلیل نوع پردازنده و صفحه نمایش هیچگاه برترین عمر باتری را در میان برند های موبایل نداشته است اما بدون شک در میان برند های چینی هواوی عملکرد بسیار بهتری داشته است این موضوع را می توان از اخبار روز های گذشته برداشت کرد که هواوی عملکرد بهتری نسبت به شیائومی و اوپو در بخش باتری داشته است اما همچنان در این بخش با سامسونگ  و اپل فاصله های بسیاری دارد.

امروز تیزر جدیدی از میت ۲۰ پرو هواوی منتشر شد و شایعاتی را همراه داشت که بدون شک این گوشی گران قیمت از باتری بزرگتری در مقایسه نسخه های میت ۱۰ و میت ۹ بهره خواهد برد . هنوز این خبر به صورت رسمی مشخص نشده است اما اگر هواوی قصد استفاده از باتری بزرگتر از ۴۰۰۰ میلی آمپر را داشته باشد به نظر از یک باتری ۴۱۰۰ میلی آمپری استفاده خواهد کرد زیرا بالاتر بردن باتری این گوشی هوشمند ممکن است مشکلاتی را برای این مدل به همراه آورد.

با توجه به اخبار موجود هواوی برای میت ۲۰ پرو هواوی از پردازنده جدید کایرین ۹۸۰ استفاده خواهد کرد و این پردازنده که رقیب بسیار جدی برای پرچم دار کمپانی کوالکام محسوب می شود می تواند قابلیت های بسیار خوبی از جمله هوش مصنوعی را برای کاربران به همراه بیاورد. با توجه به اخبار موجود و سابقه ساخت گوشی های این سری هواوی باید باز هم شاهد همکاری این برند چینی با سامسونگ باشیم و میت ۲۰ پرو مجهز به صفحه نمایش های این کمپانی خواهد بود . این سه موضوع تاکنون از میت ۲۰ پرو تایید شده است اما در بخش ظاهری اخبار بیشتری برای این مدل وجود دارد.

در این میان به نظر می رسد حاشیه نمایشگر تقریبا به یک میزان است اما این تفاوت وجود دارد که روی لبه بالا سیستم تشخیص چهره سه بعدی در نظر گرفته شده است و باید این موضوع را قبول کرد که این برند چینی به این فناوری روی آورده است. اما نکته منفی که از دیدگاه کاربران بسیار به هواوی انتقال داده شده است همچنان وجود دارد و متاسفانه هوآوی هنوز از درج کردن لوگوی خود روی قاب جلویی دست برنداشته و روی لبه پایین شاهد لوگوی هواوی هستیم.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

واتس اپ امن نیست!
در پیری جوان شوید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا