نحوه ایجاد تیم در Microsoft Teams

0
782

مایکروسافت تیمز / Microsoft Teams با داشتن رابط کاربری آسان، ادغام یکپارچه با Office 365 و قیمت پایین، به یک بستر ارتباطی مشترک محبوب تبدیل شده است. پس از راه اندازی یا پیوستن به یک سازمان، ایجاد تیم‌ها روش‌های کارآمدتری را برای شما به وجود می‌آورند که این امر با استفاده از مایکروسافت تیمز آسان می‌شود.

نحوه ایجاد یک تیم در Microsoft Teams

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، با استفاده از مراحل زیر، می‌توانید تیمی را در برنامه دسکتاپ مایکروسافت تیمز یا در اپلیکیشن وب آن ایجاد کنید.

با انتخاب برگه ” Teams ” در سمت چپ شروع کرده و سپس روی ” Join or Create a Team ” کلیک کنید.

بر روی دکمه ” Create Team ” کلیک کنید. همچنین می‌توانید از قسمت ” Search Teams ” در گوشه بالا و راست استفاده کرده تا تیم‌هایی که شما یا سازمانتان قبلاً ایجاد کرده‌اید را پیدا کنید.

برای ایجاد یک تیم جدید، ” Build a Team from Scratch ” را انتخاب کنید. اگر تیم قبلی یا گروه Office 365 را دارید که می‌خواهید به عنوان الگویی برای این تیم جدید استفاده کنید، روی ” Create From ” کلیک کنید و سپس تیم یا گروه را انتخاب کنید. می‌توانید روی ” What’s a Team? ” کلیک کنید تا یک صفحه وب رسمی مایکروسافت باز شده و جزئیات بیشتری در مورد نحوه کار تیم‌ها و کانال‌ها به شما ارائه دهد.

اگر می‌خواهید افرادی را که می‌توانند به این تیم بپیوندند یا آن را ببینید، را محدود کنید، ” Private ” را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید هر کسی در سازمان بتواند تیم را جستجو کند و به آن بپیوندد، ” Public ” را انتخاب کنید.

یک نام برای این تیم در زیر ” Team Name ” وارد کنید. به صورت اختیاری، می‌توانید قسمت ” Description ” را با اطلاعات اضافی در مورد تیم پر کنید. بعدها می‌توانید با کلیک روی سه نقطه افقی کنار تیم و انتخاب ” Edit Team “، نام و توضیحات تیم را تغییر دهید.

برای به پایان رساندن فرایند ایجاد تیم خود، بر روی ” Create ” کلیک کنید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها