نحوه بی صدا کردن زبانه‌ها در فایرفاکس، گوگل کروم، سافاری و مایکروسافت اج

اگر از پخش موسیقی و صدا در پس زمینه‌ی صفحات وب در مرورگرتان خسته شده‌اید؛ به راحتی می‌توانید آن تب را بی صدا کنید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow؛ در برخی شرایط وقتی چندین تب و زبانه مختلف را در مرورگرتان باز می‌کنید؛ به ناگهان یکی از تب‌ها موسیقی و آهنگ پس زمینه‌ی خود را اجرا می‌کند و ممکن است آزار دهنده باشد. شما به راحتی می‌توانید آن تب و زبانه را بی صدا و یا به اصطلاح mute کنید.

بی صدا کردن تب در گوگل کروم

گوگل کروم پخش صوتی را با نشان دادن آیکون بلند گو در زبانه‌ای که در حال پخش است نشان می‌دهد. برای بی صدا کردن کافی است بر روی تب مورد نظر کلیک راست کرده و از منوی پنجره گزینه Mute را انتخاب کنید. از طرف دیگر می‌توانید مستقیماً روی نماد بلندگو کلیک کنید تا بی صدا شود.

بی صدا کردن تب در سافاری

برای بی صدا کردن یک زبانه در مرورگر سافاری، به دنبال آیکون بلند گو در زبانه‌ای باشید که در حال پخش کردن صدا است؛ برای بی صدا کردن بر رو آن آیکون در زبانه موردنظر کلیک کنید.

بی صدا کردن تب فایرفاکس

کاربران فایرفاکس همانند گوگل کروم می‌توانند بر روی زبانه مورد نظر کلیک راست کرده و با انتخاب گزینه Mute آن را بی صدا کنند.

بی صدا کردن زبانه در مایکروسافت اج

اگرچه Microsoft Edge در هنگام پخش موسیقی یک نماد بلندگو را نشان می‌دهد؛ اما این آیکون یک آیکون تعاملی نیست. برای قطع کردن موسیقی در حال پخش در مرورگر Edge، باید روی نوار وظیفه ویندوز کلیک  و روی آیکون بلندگو کلیک راست کنید و به صورت دستی نماد بلندگو را بی صدا نمایید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها