اخبار

نخستین گوشی منعطف هواوی با همکاری ال جی تولید می شود

کالاسودا -  کالاسودا_هواوی قصد دارد  نخستین گوشی منعطف خود را سریع تر از دیگر رقبا وارد بازار کند. موبایلی که احتمال می رود، با توجه به منعطف بئدن، جزو محبوب ترین های بازار شود.

بازار پر تب و تاب تولیدات موبایلی تا حدی داغ شده که حتی هواوی نیز برای عقب نماندن از بازار رقابت در تلاش است تا موبایل منعطف و تاشوی خود را زودتر از زمان مقرر به بازار ارائه دهد.

شرکت هواوی در حوزه  طراحی و ساخت صفحه هوشمند منعطف مورد نیاز این گوشی جدید، از  شرکت کره‌ای ال جی که در تامین صفحه نمایش در جهان شهرت و آوازه خوبی دارد، کمک گرفته است .

این موضوع نشان می دهد وقتی پای رقابت با رقیبان بزرگ تر در میان باشد هر نوع همکاری می تواند لازم و البته کاربردی باشد.این شرکت برای تولید انبوه محصول مذکور در ماه نوامبر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی کرده است.

در سال گذشته میلادی بسیاری از سرشناسان حوزه فناوری و غول های تکنولوژی وعده دادند از موبایل های هوشمند تاشو رونمایی می کنند. شرکت هایی مثل سامسونگ و اپل از این دسته هستند. اکنون هواوی نیز برای عقب نماندن از بازار تکنولوژی در تلاش است تا جایگاه خود را تثبیت کند.

شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شنژن چین قرار دارد. هوآوِی بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است .این شرکت  بیش از ۱۴۰ هزار کارمند در سراسر دنیا دارد که حدود ۴۶ درصد آن ها در بخش تحقیق و توسعه فعالیت می‌کنند.

 این شرکت حدود ۲۰  مؤسسه تحقیق و توسعه در کشورهای چین، ایالات متحده، آلمان، سوئد، هند، روسیه و ترکیه دارد و در سال ۲۰۱۱ در حدود ۳.۷۴  میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری کرده است .

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا