چگونه از افشای رمز اینترنت وای فای خود جلوگیری کنیم؟

کالاسودا- نرم افزارهای بسیار برای مدیریت حجم اینترنت و جلوگیری از هک شدن ایترنت وای فای قرار دارد اما گاهی اوقات بدون ایجاد شدن مشکلی از جمله لو رفتن رمز وای فای شخصی مشکلاتی را به همراه می آورد که گاهی اوقات بسیار ناراحت کننده و نگران کننده است به همین دلیل بسیاری از کاربران به سمت نرم افزار هایی می روند که بتوانند افرادی که از اینترنت آن ها استفاده می کنند را شناسایی کنند و یا محدودیت هایی را برای آن ها اعمال کنند. البته این موضوع تنها به استفاده از اینترنت و حجم مصرفی آن ها مربوط نمی شود گاهی اوقات دسترسی به اینترنت شخصی می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای کاربران به همراه بیاورد.

نرم افزار WHO’S ON MY WIFI – NETWORK SCANNER یکی از برترین یا بهتر بگوییم برترین نرم افزار مدیریت وای فای و افرادی است که به اینترنت متصل می شوند . این نرم افزار توسط استودیو Magdalm  توسعه و در استور رسمی گوگل قرار گرفته است . این نرم افزار اندرویدی قابلیت های جالبی را برای کاربران در نظر گرفته است که می توان با پرداخت یک دلار به تمام آن ها دسترسی پیدا کرد. کارایی این نرم افزار به گونه ایی است که تمامی دستگاه های متصل به شبکه ی شما تنها در عرض چند ثانیه شناسایی شده و لیستی کامل و بدون نقص در اختیارتان قرار داده می شود. یکی از برترین قابلیت های این نرم افزار نسبت به دیگر نسخه های مشابه در مارکت های اندرویدی پشتیبانی از نمایش اطلاعات دستگاه های متصل شده می باشد به گونه ای که در برای هر کدام مشخصه های ip، مک آدرس، mask،  dns و … مشخص بوده که باعث می شود بتوانید آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی نمایید.

لینک دانلود نرم افزار WHO’S ON MY WIFI – NETWORK SCANNER برای سیستم عامل اندروید از استور رسمی گوگل

برخی از ویژگی های نرم افزار بسیار کاربردی WHO’S ON MY WIFI – NETWORK SCANNER به شرح زیر است:

تنها یک لمس ساده برای اسکن مجدد شبکه

مرتب سازی دستگاه ها بر اساس نام، آی پی و مک آدرس

کپی و یا به اشتراک گذاری اطلاعات تمامی دستگاه های متصل شده

زمان بندی هوشمند برای اسکن شبکه

محیطی بسیار ساده و آسان برای استفاده همگانی نرم افزار

اسکن تمامی دستگاه های متصل شده به وای فای تنها در چند ثانیه

نمایش اطلاعاتی نظیر ip، مک آدرس، mask، dns و … از دستگاه های متصل شده

با این وجود پیشنهاد می کنیم که اگر امنیت شبکه اینترنتی خود را در خطر می بینید و علاقه دارید با خیال راحت به امور روز مره و شخصی خود بپردازید این نرم افزار کم حجم و کاربردی را از دست ندهید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها