معرفی نرم افزار Face Pause، جذاب ترین اپلیکیشن برای علاقه مندان فیلم

Face Pause در استور گوگل موجود است

شناسایی زمانی که کاربران به صفحه نمایش گوشی هوشمند خود نگاه می کنند در طول سال های اخیر اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. دلیل این موضوع را می توان اهمیت بسیار زیاد حسگر تشخیص چهره گوشی های هوشمند دانست.

در کنار این ویژگی بسیار مهم زمانی که شما به صفحه نمایش گوشی موبایل خود نگاه نمی کنید نیز اهمیت بالایی برای موبایل دارد و می تواند برخی از فعالیت های خود را متوقف کند. به تازگی نرم افزاری در حال تحقیق و توسعه است که این قابلیت را برای کاربران مهیا می کند زمانی که به صفحه گوشی هوشمند خود مشاهده نمی کنید فیلم یا بازی که در حال اجرا است را متوقف می کند، این نرم افزار Face Pause نام دارد.

در حال حاضر گوگل قابلیتی مشابه این موضوع را در اندروید Q اجرا می کند و سامسونگ نیز نرم افزاری مشابه در این زمینه دارد، با این وجود این نرم افزار به همان اندازه می توانید کاربردی و پراهمیت باشد.

Face Pause در استور گوگل موجود است

Face Pause در استور گوگل موجود است

Face Pause هنوز هم در مرحله توسعه اولیه است و از این رو نمی توان آن را نسخه نهایی نرم افزار دانست، با این وجود به عنوان نرم افزار ساده و کاربردی در اختیار کاربران قرار می گیرد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد زمانی که در حال مشاهده فیلم هستید و آن را برای مدتی مشاهده نکنید بدون استپ کردن ویدئو فیلم به صورت خودکار متوقف شود و در صورت مشاهده دوباره آن بتوانید ادامه فیلم را مشاهده کنید. این نرم افزار توسط XDA CarlDuncan توسعه پیدا کرده و در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

یکی از بزرگترین مشکلات این نرم افزار را باید مشکلات موجود در یوتیوب دانست، از این رو این توسعه دهنده نرم افزار Face Tube را منتشر کرده که آن را باید نسخه اصلاح شده آن دانست و همخوانی بیشتری با این پلتفرم دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها