معرفی نرم افزار Google Fit ؛ ابزاری کاربردی برای ورزشکاران

معرفی نرم افزار Google Fit ؛ ابزاری کاربردی برای ورزشکاران

نرم افزار Google Fit را باید یکی از مهم ترین اپلیکیشن ها برای استفاده از گجت های هوشمند دانست. این نرم افزار می تواند به بیساری از گجت ها متصل شده و خروجی های جالب توجهی را برای شما ارسال کند. این نرم افزار برای سیستم عامل های اندروید و iOS توسعه پیدا کرده و در اختیار کاربرن قرار می گیرد.

گوگل را باید مشهور ترین شرکت سازنده نرم افزار دانست. این نرم افزار نیز توسط این کمپانی مشهور توسعه پیدا کرده و میلیون ها بار از استور رسمی گوگل و اپل دریافت شده است. این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لینک دانلود نرم افزار Google Fit از استور رسمی گوگل برای گوشی های اندروید

لینک دانلود نرم افزار Google Fit از استور رسمی اپل  برای گوشی های آیفون

این ابزار قابلیت های بسیاری را برای کاربرن ایجاد می کند که از مهم ترین آن ها می توان به قابلیت ذخیره سازی اطلاعات به صورت اتوماتیک اشاره کرد. در کنار این موضوع رسیدن به اهداف تعیین شده روزانه نیز شرایط بسیار خوبی را برای کاربران ایجاد می کند، به عنوان مثال با مشخص کردن زمان، فاصله، کالری و .. می توانید به اهداف خود دسترسی پیدا کنید.نرم افزار Google Fit را باید یکی از مهم ترین اپلیکیشن ها برای استفاده از گجت های هوشمند دانست

پس از دست یابی یا تلاش برای اهداف خود می توانید در نرم افزار Google Fit خروجی های جالبی را مشاهده کنید. این خروجی ها به صورت نمودار گرافیکی توسعه پیدا می کند و می توانید به مرور به بهبود فعالیت های خود بپردازید. در کنار موارد یاد شده این موضوع را در نظر داشته باشید که گوگل فیت در صورتی که از گجت های پوشیدنی می تواند برای افرادی که این پوشیدنی ها را ندارند نیز مفید باشد و فعالیت های بدنی و ورزشی خود را می توانید در آن ثبت کنید. نرم افزار HealthKit کمپانی اپل را می توان نمونه از رقبای این ابزار در نظر گرفت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار